Sıfır Bir (01) 6. Sezon Nasıl İzlerim?

Sıfır Bir (01) 6. Sezon Nasıl İzlerim?

Sıfır Bir (01) 6. Sezon Nasıl İzlerim? sorusu dün akşamdan bu yana internette en çok aratılanlar arasına girmeyi başarmış durumda. Youtube üzerinden bölüm ile ilgili Teaser yayımlayan Sıfır Bir ekibi dizinin nasıl geçeceği hakkında bilgiler vermeye çalışmış durumda. Konusu İtibari ile bizlere Adana’nın Hürriyet mahallesini anlatan dizi, sokaklar arası çatışmalar ile uyuşturucuya karşı verilen mücadeleyi anlatıyor. İlk 4 sezonunu geride bırakan dizi 6.sezonunun hazırlıklarını tamamlamış durumda. İnternet dizisi olarak yayın hayatına başlayan Sıfır Bir, ilk 2 sezonunu 6 bölüm üzerinden Blu Tv yayımlamıştı. İnsanların gösterdiği büyük ilgi birçok yapım şirketinin de dikkatini çekmişti. Doğan Medya’nın da dikkatini çeken dizi yapılan anlaşmalar ile Blu TV platformuna taşınmış, 3. sezon blu tv içerisinde 8 bölüm olarak yayımlanmıştı.

Sıfır Bir 6. Sezon Nasıl İzlerim? sorusu dizi hayranları tarafından en çok araştırılan konular arasında yer almakta. 4. sezonun son bölümü izleyenler için en efsane bölüm olarak gösterilmekte idi. Savaş, Özgür ve Cio, en büyük düşmanlarından birisi olan Seyfi ile beraber hapse atılmış, haklarında verilecek hükmü bekleme idi. Savaş ve ekibi cezaevinde Seyfi’nin hükmünü kesmek için hamleler yaparak koğuş basma operasyonu düzenledi. Son bölümde Seyfi’nin koğuşunu basan Savaş ve ekibi, Seyfi ile beraber tüm adamlarını resmen katletti. Bu olayın cezaevi içerisinde gerçekleşmesinden dolayı ekibin nasıl yırtacağı, dışarı çıkacağı aylardır merak edilmekte.

Sıfır Bir 6. Sezon Nerede Yayınlanacak?

Sıfır Bir Hangi Kanalda?  sorusuna tahmin edeceğiniz gibi Blu TV yanıtını vereceğiz. Bu sezonda Blu TV üzerinden bölümlerin yayımlanacağını söyleyebiliriz. Bu platform içerisinde dizi ve programları izlemenin ücretli olduğunu, aylık abonelik ücretinin 13,99 TL’den başladığını söyleyebiliriz. Eğer daha önce Blu TV’ye üye olmadı iseniz deneme olarak 1 haftalık ücretsiz üyelik vermektedir. 6. sezon finalin bitmesini bekler ve ücretsiz üyelik ile platforma giriş yaparsanız tüm bölümleri ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Sıfır Bir ücretsiz izleme yöntemine de yanıt verdiğimize göre bir başka konuya da açıklık getirmeye çalışalım. Sıfır Bir ekibi yukarıda da bahsettiğimiz gibi ilk 2 sezonunu Youtube üzerinden yayımlamıştı. Bu videoların da yavaş yavaş Blu TV’ye taşındığını, Youtube üzerinden silindiğini söyleyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir