Show TV Whatsapp İhbar Hattı Numarası (Güncel)

Günümüzde birçok televizyon kanalının teknolojiden iyi bir şekilde faydalandığını görüyoruz. Geçmiş yıllarda bir haberin peşinde koşmak için özel ekipler kuran televizyon kanalları günümüzde artık farklı bir yol izlemekte. Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp telefon üzerinden kendilerine ulaşılmasını isteyen haber kanalları, bu sayede gündemi oldukça hızlı bir şekilde değiştirebilmekteler. Yaşadığı olay karşısında çözüm bulamayan birçok kişi, sesini duyurabilmek için televizyon kanalları ile iletişime geçmek istiyor. Show TV WhatsApp ihbar hattı bu bağlamda oldukça önemli olup vatandaşların sesini duyurmaya çalışıyor. Eğer elinizde haber niteliği taşıyan bir resim, video ya da dokümanlarınızı Show TV WhatsApp ihbar hattına gönderirseniz.

Show TV Whatsapp İhbar Hattı Numarası (Güncel)
Show TV Whatsapp İhbar Hattı Numarası (Güncel)

Show TV, Türkiye’de WhatsApp üzerinden ihbar alan ilk televizyon kanalları arasında yer alıyor. En çok izlenen haber bültenleri arasında yer alan Show TV Ana Haber Bülteni, atmış olduğu bu adımla birçok kişinin sesini milyonlara duyurdu. Birazdan belirteceğimiz ihbar hatlarına gerekli kanıtları göndermeniz durumunda sizin haberiniz de Ana haber bültenine taşınacaktır. Show TV ile beraber elinizde bulunan dokuman, görüntü ve videoları diğer haber kanallarına gönderirseniz daha fazla etki alabilirsiniz.

Show TV WhatsApp İhbar Hattı

Show TV, 2018 yılında almış olduğu bir karar doğrultusunda WhatsApp ihbar hattı numarasını 2 adede çıkarmıştır. Sürekli incelenen ihbarlar arasında haber niteliği taşıyanlar ana haber bültenine aktarılmaktadır. Show TV’nin kullanmış olduğu ihbar hatları;

  • 0536 266 90 00
  • 0536 266 90 02

Yukarıda belirttiğimiz numaralar dışında Show TV’nin başka bir ihbar hattı bulunmamaktadır. Yaşadığınız sorunlar ile ilgili ihbarları her 2 numaraya da gönderebilirsiniz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi sesinizi duyurabilmek için ihbarınızı Show TV ile beraber tüm kanallara göndermeniz gerekiyor. Artık tüm kanallar ana haber bültenleri için WhatsApp ihbar hattı kullanmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir