Sevgiliyi Telefona Kaydetme İsimleri

Telefonlar, insanlar arasındaki iletişimi en güzel ve en hızlı şekilde sağlamaya olanak sağlayan teknolojik gelişmelerden birisi olarak gösterilmekte. Teknoloji ile beraber flört işlemlerinin daha da hızlandığını, insanların hoşlandığı, sevdiği kişilere ilk olarak telefon sevgili rehber isimleri ile kendisini ifade ettiğini görmekteyiz. İlişkilerini bir şekilde başlatan kişiler, sürekli olarak telefonları üzerinden muhabbet etmekte olup tüm gün konuşmalarını yine telefon üzerinden sağlamaktadırlar. Bu konuda bazı zamanda sevgililer birbirlerini telefona nasıl kaydedeceklerini bilemezler. Sevgiliyi Telefona Kaydetme İsimleri konusunda öneri arayan kişiler, sevdiklerini isimleri ile kaydetmekten ziyade onları özel bir isim ile kaydetmeyi daha uygun görürler. Herkesin erkek sevgiliyi telefona kaydetme isimleri farklı olup bunları tek bir çatı altında toplamaya çalıştığımızı belirtelim.

sevgiliyi rehbere kaydetme

Sevgililer, “Aşkım” gibi basit kaydetme isimlerini artık kullanmamaktadırlar. Daha çok kendilerine özel, kendilerini yansıtabilecek kelime seçiminin yapılmasını istemektedirler. Bizler, bu yazımı içerisinde kullanılabilecek en güzel kaydedilecek isim önerilerini hazırladığımızı belirtelim. Eğer paylaşımını yapacağımız isimler sizlere uygun değil ise  bizlere yorum bağlantısı üzerinden bildirmeniz durumunda sizlere yeni önerilerde bulunabileceğimizi belirtelim. Sevgiliyi Telefona Kaydetme İsimleri konusundaki öneriler, birçok sevgiliye sorulmuş olup ortak olarak alınan yanıtlardan listelenmiştir.

İlgini Çekebilir: Sevgililerin Birbirine Taktığı Romantik Lakaplar

 

İşte Sevgiliyi Telefona Kaydetme İsim Önerileri

Şeker kamışı

Aşk

Yârim

Meleğim

Sultanım

Hünkarım

Kınalı kuzum

Hatun

Sevdam

Birtanem

Şeker yumağı

Pamuk yanak

Ela gözlüm

Çakır gözlüm

Boncuk Gözlüm

En güzel hikayem

My dearest love

“O”

Hayatımın anlamı

Sevgi kelebeği

Ruhumun şiiri

Gönlüm

Çikolatam

Kalbim

Şekerparem

Nefesim

Sevdiceğim

Gamzem

Prensesim

Sütlü kahvem

Fındık kurdum

Meyve tabağım

Limonlu çayım

Posta pulum

Zeytin gözlüm

Sol Yanım

Ahududum

Böğürtlenim

Pikaçum

Tutkum

Sabahım

Benimki

Gerçeğim

Matruşkam

Tavşanım

Kadınım

Ömrüm

Kaderim

 

Bazı durumlarda sevgililer, birbirlerine bu şekilde lakaplar takmayı sevmezler. Hatta sevgililerinin bu tür rehber kaydetmeleri yapmalarından rahatsız olup sadece isimleri ile birbirlerine hitap etmelerini istemektedir. Bu nedenle önceden sevdiğiniz kişi ile konuşmalı, önceden nabzını yoklayarak öğrenmeye çalışmalısınız. İzin almanız durumunda istediğiniz şekilde takma isimler kullanabilir, istediğiniz kelime ya da ifade ile sevdiğiniz kişiye yaklaşabilirsiniz.  Bu konuda herkesin kullandığı terimlerden biraz uzak durmaya çalışmanızı da öneriyoruz. Kendisine özgü kelimeler üreten kişiler daima bu alanda takdir edileceklerdir.

Sevgilini telefonuna ne diye kaydedersin? yorum kısmından bizimle paylaşabilirsin.

İlgili Makaleler


2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir