Sen Anlat Karadeniz Şarkıları

2018 yılının en etkili dizilerinden birisi olarak gösterilen Sen Anlat Karadeniz, yakaladığı popülerlik ile her hafta reytinglerdeki ilk sıralamayı tamamen kapatmış durumda. Her hafta Çarşamba günleri ekranın karşısına çıkan dizi, sıradan bir hikayeden uzak durmasından dolayı kabullenilmiş, milyonlarca kişinin izleme listeleri içerisine girmeyi başarmıştır. Daha önce Çarşamba günlerinin reyting kralı Diriliş Ertuğrul dizisi olarak gösterilmekte idi. Hatta Diriliş Ertuğrul dizisi 3 yıl boyunca reyting sıralamalarında hiç 2. sıraya düşmeden ilerlemekte idi. Sen Anlat Karadeniz, ilk bölümünden itibaren Diriliş dizisini geride bırakarak kendisine özel yüksek sayıda izleyici kitlesi edinmeyi başarmış durumda. Bu yazımızda Sen Anlat Karadeniz Müzikleri hakkında gelen sorulara yanıtlar vermeye çalışacağız.

Sen Anlat Karadeniz Jenerik Müziği

Sen Anlat Karadeniz Jenerik müziğini dinlemek için buraya tıklayınız.

Öykü Gürman – Kül Oldum  

https://youtu.be/hoVfwuwtpAU

Öykü Gürman – Oy Beni Vurun Vurun

https://youtu.be/5fVjXImvI7Y

Apolas Lermi – Yaban Eller

Apolas Lermi – Gel Göğsüme Sığ Yarim

Koliva – Kara Sevda  

Aysel Yakupoğlu – Gün Gelir 

Ayşenur Kolivar – Zulmetme Karadeniz

Ayfer Vardar – Dayan Yüreğim 

Behçet Gülas – Kaya Olsam Sis Olsam 

Daha önce diziler ile ilgili hazırladığımız yazılarda birçok popüler dizinin içeriğinde sen anlat karadeniz çalan şarkılar dile getirmeye çalışmıştık. Bir dizi, kurgusu ve hikayesi ile birlikte içeriğinde çalan şarkılarla da popüler hale gelmektedir. Hikayeye, anlık olay ve duruma uygun bir şekilde seçilen şarkılar olay anını daha heyecanlı ya da mutlu, hüzünlü, üzgün gibi görünmesine olanak sağlamakta. Sen Anlat Karadeniz dizisi Karadeniz Bölgesinde çekilmesinden dolayı içeriğinde çalan şarkıların birçoğu yöreye uygun olacak şekilde seçilmiştir. Sen Anlat Karadeniz Şarkıları tamamen yerli şarkılardan oluşmakta olup televizyonda, radyoda ya da herhangi bir yerde duyduğumuz popüler ama ismini bilmediğimiz şarkılardan oluşmaktadır.

Sen Anlat Karadeniz Çalan Tüm Şarkılar

https://www.youtube.com/watch?v=rdplXrVkre4

Yukarıda yüklediğimiz YouTube bölümü Sen Anlat Karadeniz dizisi içerisinde çalan tüm şarkıları tek parça halinde sizlere sunmaktadır. İsterseniz şarkıların bireysel isimlerini alarak telefonlarınıza, bilgisayarlarınıza, tabletinize kolay bir şekilde indirebilir, bireysel olarak dinleyebilirsiniz. Hala aktif olarak yayın hayatına devam eden dizi, sezon finali verene kadar her bölümünde yeni şarkılar, yeni hitler paylaşmaya devam edecek. Elimizden geldiği kadarıyla diziyi takip edeceğimizi, herhangi bir şekilde yeni müzik eklenmesi durumunda listemizi güncelleyeceğimizi belirtmek istiyoruz. Dizi şarkıları üzerine profesyonel hizmet veren bazı sanatçılar, iyi eserlerin ortaya çıkmasına büyük oranda katkı sağlamalarından dolayı izleyicilerin sürekli merak ve isteklerini uyandırmaktadırlar. Bunun haricinde başka bir diziye ait şarkılar istiyorsanız bizlere YORUM bölümü üzerinden ulaşarak isteklerinizin yerine gelmesine katkı sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir