SCUM Sistem Gereksinimleri

Hayatta kalma oyunları, son zamanlarda birçok kişinin ciddi oranda merak sardığı, oynamaktan keyif aldığı oyun türleri arasında gösterilmekte. Survivor ya da Survival olarak adlandırılan bu oyunlar başta Steam olmak üzere birçok dijital oyun dağıtım servisi içerisinde ücretli ve ücretsiz olarak kullanıma sunulmakta. PUBG; Fortnite gibi oyunlar 2017 yılına damgasını vurmuş olup dijital oyun sektöründen milyonlarca dolar gelir elde ederek büyük başarılar yakalanmıştır. 2018 yılına geldiğimizde açık dünya oyunları kategorisinin en etkili oyunlarından biri olarak gösterilmekte. Henüz hala yapım aşamasında oyun STEAM içerisinde tanıtılmış olup görsel ve videolarla oyunculara ufak da olsa gösterilmeye çalışılmıştır. Bugün, bu yazımız içerisinde SCUM Minumum Sistem Gereksinimleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

PUBG Sistem Gereksinimleri, Pubg, Fortnite gibi oyunlar temel olarak mücadeleye dayalı hayatta kalma oyunları olarak gösterilmekte. Oysa SCUM tüm ayrıntılarına kadar ciddi oranda düşünülmüş, yüksek orandaki gerçekçi grafikleri ile baş döndürmek için geldiğini sizlere belirtmek isteriz. Hayatta kalma denildiğinde sadece mücadele akla gelir. SCUM içerisinde karakterinizin yediğine, işte yine, içmesi gereken ilaçlardan alması gereken oksijene kadar hatta gün içerisinde hangi vitamin ve mineralden dahi ne kadar alması gerektiği ne kadar dikkat etmeniz gerekmekte. Bu gibi hususlara dikkat etmeyen hesapların ölerek oyun dışı kaldıklarını tanıtım videoları ile görebilirsiniz. Yukarıda da belirttiğimiz üzere oyun gerçekten tüm ayrıntılar ne kadar düşünülmüş, profesyonelce tasarlanmıştır.

Oyun hala geliştirilmekte olmasından dolayı net bir scum çıkış tarihi belirli yememiştir. Steam üzerinden ilk duyurusunu ve sistem gereksinimlerini açıklayan oyun, birkaç görsel ve video paylaşımında da bulunarak nasıl bir oyun tasarladıklarını oyunculara göstermeye çalışmıştır. Ücretli ya da ücretsiz olacağı konusunda şu an için bir bilgi bulunmadığını bu yıl içerisinde kesin olarak yayınlanarak hayata geçecek bir proje olduğunu söyleyebiliriz. SCUM ilk video yayınlandı andan itibaren birçok kişi tarafından merak edilmiştir. Oyunun ayrıntılarını gören birçok kişi muhakkak oynamak istediğini, bilgisayarlarının oyunu kaldırıp kaldıramayacağını merak ettiğini söyleyebiliriz. İşte sizlere SCUM sistem gereksinimleri

SCUM Sistem Gereksinimleri

Scum Minimum Gereksinimleri:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 veya üstü
Bellek: 8 GB RAM
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

Scum Önerilen Sistem Gereksinimleri:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 veya üstü
Bellek: 8 GB RAM
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

 

Scum Tanıtım Video

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir