Samsung Galaxy A Serisinde Su Geçirmez Özelliği Geldi

Akıllı telefon dendiğinde şüphesiz en çok tanınıp kullanılan markalardan birisi Samsung olmuştur. Galaxy S ve note serisinin haricinde artık Samsung yetkilileri yeni A serisinde su geçirmez özelliği de ekleyerek müşterilerini en iyi şekilde memnun etmenin yollarını aramaya başladı. Samsung’un yeni modellerinde farklı tip özelliklerin eklenmesi kullanıcılarında hoşuna fazlasıyla gitmeye başladı.

Yeni gelen raporlara göre ise 2017 de teknoloji dünyası içerisinde yer alacak Samsung Galaxy A serisi, suyun içerisine düşse bile su geçirmez olacak. Tasarım yönünden cihaz incelendiğinde ise Galaxy S7 serisini andıran tasarım özelliklerini içermektedir.

Samsung Galaxy A

Suya ve toza dayanıklı özelliğiyle de aynı şekilde fazlasıyla dikkat çeken Samsung Galaxy A cihazı, IP68 sertifikasına sahip olacak. Cihazın en çok yanlarından biri olarak şüphesiz cihazları bozan suyun, A serisi yeni cihazında hiçbir olumsuz etki yaratmayacak olmasıdır. Böylelikle bir seferde en fazla 30 dakika suyun içerisinde dursa bile su geçirmez olacaktır. Cihazın 5-feet (1,5 metre) derinliğe kadar suda kalabilecek olması Samsung kullanıcıların en çok hoşuna gidecek yanlarından biri olacaktır.

Su Geçirmez Özelliğiyle Dikkat Çekiyor

Yeni çıkan teknoloji ürünleri her ne kadar çok yoğun ilgi görmüş olsa bile özellikli A serisinin 30 dakika boyunca suyun içerisinde olsa da su geçirmeyecek olması oldukça fazla dikkat çeken yanlardan birisini oluşturuyor. Özelliklerinin yanı sıra tasarımıyla da dikkat çeken cihaz üstün özelliklere sahip. Su geçirmez özelliğe sahip olan cihazın fiyatı konusunda kesin bir bilgi elimize ulaşmamıştır. Fakat orta düzey bir fiyat Samsung kullanıcılarına sunulacağı yönünden bir düşünce var. Su geçirmez, toza dayanıklı, uzun ömürlü kullanıma sahip olan cihazın çok ilgi görüleceği düşünülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir