Kırmızı İphone 7 Fiyatı

Apple şirketlerinin çıkardığı İphone telefonları 2000 li yıllarda trend olmuş ve en çok kullanılan telefonlar listesinde en üst sıraya çıkmayı başarmıştı. İos şeklinde adlandırılan ve patenti apple firmasına ait ve piyasaya sürdüğü telefonlarını bu sistem ile ileri sunan Apple baya yol kat etmiştir.bu başarının temelinde yatan aslında bu sistemdir. İphone yine bir başarılı telefonu olan İphone 7 serisi 2017 mart itibari ile piyasaya sürülerek çok beğenilmişti.Herkesin ilgi ve odak noktası olmayı başaran apple lansmanlar sonrasında İphone 7 serisinin kırmızı rengini piyasaya sürerek herkese kendini hayran bırakmıştı.

Kırmızı İphone 7 Fiyatı

Peki neden kırmızı?

İphone neden kırmızı renk telefon çıkarttı ? Telefonların kırmızı olmasının sebebi kutusundan çıkan bildirim kartlarında da yer aldığı gibi HIV/AIDS hastalığına farkındalık yaratmak ve telefon satışlarından gelen bir miktar ücreti bu virüs çalışmalarına yatırmaktı.

Peki İphone kullanıcıları bu işe ne diyor?

İphone kullanıcıları telefonu  ilk çıktığı gün itibariyle incelemeye almış ve bu iphone’u çok beğenmişlerdi bir kısımda da kullanıcılarda hayal kırıklığı vardı. Bu hayal kırıklığının sebebi “Keşke lansmanlarda daha önceden tanıtılsaydı da bu rengi alsaydım”sözleriyle ifade edilebilir. Renginin tatlı durusu ve göze batamayışı en çok sevilen özellikleri arasındadır.

Kırmızı İphone 7 Fiyatı :

Kırmızı İphone 7 fiyatı 4000-4300 tl arasında değişmektedir.Bir telefon için oldukça pahalı bir fiyat olmasına rağmen yinede çok iyi satış rakamlarına ulaştıkları biliniyor.

Diğer İphone’lardan farkı ne?

Bütün sistem özellikleri diğer İphone’lar ile aynıdır.amacı HIV/AIDS hastalığına destek olmak için yapılmış bir projedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir