Programsız Logo Yapma Siteleri

Bir firma ya da internet sitesi için en önemli reklamlardan birisi kuşkusuz logosudur. Logosu başarılı olan firmalar her zaman bir adım önde olur ve ziyaretçi ya da müşterilerinin dikkatini çekmeyi başarır. Yaratıcı ve özgün logolar her zaman daha fazla dikkat çekeceği gibi basit logolar ise nadir olarak dikkat çekmektedir. Sizler için birbirinden başarılı programsız logo yapma siteleri araştırdık ve bunları paylaşmak istedik. Bir logo yalnızca görsel anlamda firma ya da sitenin içeriğini anlatmakla kalmayarak içerisinde birçok anlam saklayabilir. Bu nedenle tüm bu siteleri dikkatle inceleyebilir ve sizler için sunmuş olduğu şablonlar aracılığıyla kendinize has bir logo yaratabilirsiniz.

Logo Yapma Siteleri Ücretsiz

Aşağıda paylaşmış olduğumuz listemizde yer alan siteler aracılığıyla herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç duymaksızın online logo yapma hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Kendinize ait bir logo tasarlamak ve kullanmak için profesyoneller için geliştirilmiş Photoshop uygulamalarının içerisinde kaybolmanıza ya da saatlerce bu programları nasıl kullanacağınızı anlatan videolar izlemenize gerek yok. Bu listede yer alan logo yapma siteleri neredeyse her anlamda %100 bedava logo yapmanıza imkan tanıyor.

Siteleri ziyaret ettiğinizde çoğu zaman sizlerle logo tasarım örnekleri paylaşarak bunlar üzerinde düzenleme, geliştirme ve renklendirme gibi çalışmalar yapmanıza imkan tanıyor. Bu örnek tasarımlar sayesinde hemen hemen her sektöre uygun bir içerik üretmeyi başarabilirsiniz.

Peki, Programsız Logo Yapma Siteleri Hangileri?

  1. Logaster.com

Logaster, tamamen ücretsiz olarak logolar tasarlayarak bunları bilgisayarınıza kaydedebileceğiniz gelişmiş bir sisteme sahip. Bu internet sitesi üzerinde logonuzu tasarlarken işinize yarayabilecek birçok kullanışlı özellik de yer alıyor. Sistemle paylaşmış olduğunuz bazı bilgiler neticesinde sistem üzerine kurulmuş olan yapay zeka sizin için birkaç hazır şablon oluşturacaktır. İsteğe bağlı olarak bu şablonlar üzerinde düzenlemeler yapabileceğiniz gibi baştan sona kendiniz de hazırlamayı seçebilirsiniz. Logaster programsız logo yapma siteleri arasında en başarılı projelerden birisi.

  1. Logogarden.com

Logogarden internet sitesi üzerinde yer alan halihazırda sizler için yüklenmiş birçok hazır sembol ve şekli kullanarak olağanüstü çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca projenizin yer aldığı sektörle ilgili detayları sisteme belirterek sizler için bazı hazır şablonlar çıkarmasını sağlayabilirsiniz.

  1. Onlinelogomaker.com

Alternatiflerine göre çok daha kullanışlı ve detaylı özellikler sunan Online Logo Maker internet sitesi adeta profesyonel bir Photoshop uygulamasıyla karşınıza çıkıyor. Sistem içerisinde kullanabileceğiniz fırça özelliği, yazı ekleme & yazma özelliği ve birbirinden işlevsel birçok özellik yer alıyor.

  1. Cooltext.com

Bazılarınız bana öyle havalı programsız logo yapma siteleri gerekli değil, daha basit ve kullanışlı yazılar oluşturabileceğim bir sistem yeter diyor olabilir. Cool Text internet sitesi tam olarak burada yardımınıza koşuyor. Bir logodan ziyade hoş bir görünüme sahip, havalı yazılar oluşturmak isteyenler için kuşkusuz en başarılı internet sitesi.

  1. Shopify Logo Yapma Aracı

Profesyonel bir görünüme sahip logo oluşturmak için tek ihtiyacınız birkaç saniye. Shopify’ın gelişmiş sistemi sayesinde birbirinden gösterişli, olağanüstü logolar oluşturmak için herhangi bir teknik bilgi gerekmiyor. Eğer küçük bir işletmeniz ya da girişiminiz bulunuyor ise bu internet sitesi üzerinden sizin için üretilmiş birçok özgün logo içeriğine erişebilirsiniz. “hatchful.shopify.com” adresinden ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir