Passolig Promosyon Kodları

Passolig Promosyon Kodları Sporda Şiddet ve Düzensizliği Önleme Kanunu tarafından getirilen proje kapsamında futbolseverlerin yararlanmak istediği kodlar arasında yer almaktadır. Passolig, stadyumlar içerisine giriş çıkışı kontrol altına almak üzerine tasarlanan, stadyumlara özel bir kimlik kartı projesidir. Passolig kartı hem stadyumlara giriş çıkış yapmak, maçlara bilet almak için kullanılan sistem olduğu kadar kişilere banka ve kredi kartı özellikleri sunması ile de ön plana çıkmaktadır. İçerisine bakiye yüklenmesi durumunda biletleri internet üzerinden alınmasına, eskiden uzun kuyruklar oluşturan sistemleri ortadan kaldırmıştır.  Kart alımının ücretsiz olmasına karşın ekstre özelliklere sahip olan kartların alımı sırasında bazı ücretlendirmelerin uygulandığını söyleyebiliriz. Bu yazımızda Passolig kartı almak isteyen kişiler için Promosyon Kod paylaşımında bulunacağız.

Passolig Promosyon Kodları aracılığıya birçok kişi sahip oldukları kartları daha uygun, daha indirimli alabilmekte. Ülkemizde birçok firma, bünyelerinde yaptıkları alışverişler sayesinde Passolig Kartından indirimler alabilmektedirler. Promosyon ve İndirim Kodu sağlayan kuruluşlar arasında ilk sıranın Türk Telekom tarafından sağlandığını söylemek istiyoruz. Passolig kart başvurularını Türk Telekom mobil ödeme ile yapan kişiler yaptıkları başvuru sonrasında 10 TL indirim kazanabilirler. Cep Telefonları üzerinden güvenilir bir şekilde ödeme yaparak indirim kodlarını alabilen kişiler, bu indirimden sadece ilk satın alımlar için geçerliliğini koruduğunu söylemek istiyoruz. Passolig İndirim Kodları konusunda olanaklar sağlayan diğer firmalardan da bahsedecek olursak;

Passolig Promosyon Kodları veren firmalar arasında Vodafone kampanyalarının da yer aldığını söyleyebiliriz. Türk Telekom mobil alışveriş üzerinden 10 TL indirim sağlarken Vodafone yapılan alışveriş sonrasında kişilere %50 indirim sağlamaktadırlar. Vodafone, bu kampanyasını sadece Karakartallılara özel olarak geliştirdiğini, Karakartallılara özel Beşiktaş logolu kart alımları sırasında %50 indirim sağlanmakta. Sağlanılan indirim kurye masrafları dahil olmak üzere tüm ücretleri bünyesinde barındırmaktadır. Karakartal üyesi olmayan kişiler öncelikle mesaj ekranı üzerinden BJK1, BJK3 ya da BJK5 yazıp 1903’e mesaj göndermeleri gerekmekte. Bu işlemi yapmaları durumunda kampanyaya katılmak için PASOLİG yazıp 6666’ya mesaj atmaları gerekmekte. Bu mesajı atmanız durumunda meydana gelebilecek tüm masrafların yarısı Vodafone bünyesinde Karakartal tarafından karşılanacağını belirtmek istiyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir