OSM Taktikleri 2021

En popüler menajerlik oyunlarından bir tanesi “Online Soccer Manager “ için OSM taktik paylaşımı yapacağım.

Favori futbol takımınızın teknik direktörü olabileceğiniz tarayıcı tabanlı bir menajerlik oyunudur. Tek bir hesaptan maksimum  4 tane farklı takım yönetebilirsiniz. Kesinlikle aynı ligde farklı takımlar yönetmeyiniz yönettiğiniz taktirde hesabınız askıya alınacaktır. 4 Farklı lig 4 farklı heyecan…

osm

Oyuncularınıza antrenman yaptırın güçlendirin, güçlenin. Hasılat geliriniz ve galip gelme yüzdeniz yükselsin istiyorsanız Stadyumu geliştirin. Eksik olduğunuz mevkiler için uzman yollayın sizin eksiğinizi en iyi şekilde kapatsın, çok iyi bir kaşifiniz olacak.

osm taktikleri

Oyun içinde hep bir rekabet içinde olacaksınız. Oyunun en güzel taraflarından bir tanesi de lig kurup arkadaşlarınızla oynayabilmeniz. Aranızdaki bu tatlı rekabet oyunu güzel yapan nice faktörlerden sadece birisidir .Bir an kendinizi ünlü Teknik Direktör Mourinho sanabilirsiniz. Gerek taktikler gerekse transferler ile hoş ve rekabet içeren bir zaman geçireceksiniz .

Oyuna az bir bütçeyle başlayacaksınız bence işin bir güzel tarafı da bu neden derseniz , herhangi bir şeyde eğer sonuca kolay ulaşırsanız bu yaptığınızdan zevk almazsınız.Eğer zor bir şeyi başarırsanız (Leichster City’in İngiltere Premier ligi şampiyonu olması gibi ) zevki ve değeri paha biçilemez olur. Oyuna başlayıp yerli veya yabancı takımlardan bir tanesini seçerek liglere katılabilir veya arkadaşlarınız ile birlikte kendi liginizi oluşturabilirsiniz. Takımınıza yıldız futbolcular transfer ederek güçlenebilir ve rakiplerinizi büyük hezimete uğratabilirsiniz.

Basit ara yüzü ve kolay kullanımıyla dikkat çeken OSM mobil versiyonları sayesinde,Telefonda, tablette kısacası her platform da takımınızı yönetme imkanı  sunuyor.

En İyi OSM Taktikleri

güncel osm taktikleri

osm taktik hilesi
osm taktik hilesi

Bol zamanı olan kişiler için çok iyi bir oyun oynamanızı tavsiye ederiz. Osm taktikleri için paylaşmış olduğumuz görsellere bakabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Ya abi para nasıl kazanılır bir hilesini yazsanız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir