Online Kafa Topu Bilgisayarda Oynama

Online Kafa Topu Bilgisayarda Oynama sorusunu oyuna bağlı olan birçok kişi tarafından merak edilmekte. Akıllı telefonlar artık bir iletişim aracından çıkarak eğlence araçlarına dönüştüğünü, gün içerisinde sıkıntımızı giderecek milyonlarca adet oyun barındırdıklarını görmekteyiz. Akıllı telefonlardan oyun oynayan kişiler zamanla telefonlarında batarya sorunlarının meydana geldiğini, batarlarını daha çabuk bittiğini ve sürekli ısındığından şikayetler etmektedir. Oyunlara olan bağımlılık sürekli artmasından dolayı oyuncular alternatif yollar aramaktadırlar. Online Kafa Topu Bilgisayarda Oynama konusu da son zamanlarda trend haline gelmiş, dünya üzerinde 20 milyon oyuncusu bulunan oyunun bilgisayar üzerinden oynanıp oynanamayacağı üzerine araştırmalar yapılmaya başlanmıştır. Bu yazımız içerisinde Android oyunları bilgisayarlarınız üzerinden nasıl açabileceğinizden bahsedeceğiz.

Online Kafa Topu Bilgisayarda Oynama başta olmak üzere Google Play Store içerisinde yer alan tüm oyunları bilgisayarlarınız üzerinden de oynayabilirsiniz. Bu işlem İOS kullanan akıllı telefon sahipleri için şu an mümkün olmadığını, İOS’un böyle olanaklara imkan tanımadığını söyleyebiliriz. Online Kafa Topu Bilgisayarda Oynama için ilk olarak Bluestack adındaki programı bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir. Bu program, sanal tablet görevi üstlenmekte olup bilgisayar üzerinden program, oyun açabilmenize olanak sağlamakta. Programı resmi internet adresi üzerinden indirip kurulumu yapmanız durumunda bir Google Hesabı ile giriş yapmanız gerekmekte. Ardından gelen Google Play Store mağazasından Online Kafa Topu oyununu indirerek oyuna giriş yapabilirsiniz.

  • Kafa Topu Promosyon Kodları adlı yazımız sayesinde ücretsiz kodlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hızlıca bakmanızı tavsiye ediyoruz.

Bluestacks Programı 

Bluestacks programı üzerinden oyun oynayabilir, Online Kafa Topu Bilgisayarda Oynama işlemini rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu program telefon ile oyun oynama işlemini ne kadar ortadan kaldırsa da telefonlar kadar stabil değildir. Clash Of Clans Bilgisayarda Oynama, Clash Royale gibi oyunlarda herhangi sorun yaratmazken tuş kombinasyonlarına dayalı oyunlarda biraz zorluklar yaşatmaktadır. Tuş kombinasyonları klavyeden bazı tuşlara atandığını, bunu kendinize göre değiştirmek için oldukça zor ayarlar yapmanız gerekmektedir. Tuş kombinasyonlarının nasıl yapıldığı ile ilgili konuyu başka bir yazımızda dile getirmeye çalışacağız. Programın hem ücretli hem de ücretsiz sürümlerinin bulunduğunu, ücretsiz sürümlerde her gün belirli uygulama ve oyunları bilgisayarınıza indirmeniz gerektiğini, ancak bu şekilde uygulamayı ücretsiz olarak kullanabileceğinizi hatırlatalım.

İlgili Makaleler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir