Numaradan İsim Sorgulama

Günümüzde telefonda insanları arayarak rahatsız eden bazı ahlaksız insanlar olabiliyor. Ve bu insanların canını sıkarak vakitlerini alıyor. Bunu düşünen operatörler ve telefon sektöründe var olan şirketler uzun zamanlardır çözüm bulmaya çalışıyor. Teknolojik gelişmelerin hızla artması ile kişiler ve kurumlar artık uğraş gerektirmeden şahısların telefon numaralarına ulaşabiliyorlar. Bunun sonucunda ise telefonumuza tanımadığımız numaralardan bir çok arama yapılıyor. İşte arayan bu numaraların kime ait olduklarını öğrenmek artık çok kolay. Bu yazımızda telefon numarası kime yada hangi kuruma ait öğrenmek için neler yapabiliriz detaylı bilgiler vereceğim. En son yapılan ve başarılı olan  projeleri sayesinde böyle bireyin mümkün olabileceği ortaya çıktı. Biri sizi aradığı ve sizi rahatsız ettiği zaman numarayı alıp operatörlere sorgulatarak  kimin yaptığını öğrenebiliyorsunuz.

Numaradan İsim Sorgulama

Numaradan isim nasıl sorgulanır ?

Bunda bütün operatörler ortak çalışmakta ve Türkiye’de telefon kullanıcılarınbütün bilgileri bireyde saklanmakta bu sayede biri aradığı zaman numaranın kime ait olduğu bulunabiliyor. Ve size gerekçesiyle birlikte sunulabiliyor. Hemde bu servislerin çoğu ücretsiz ücretli olan operatörler de var.

Ücretsiz numaradan isim sorgulayan operatörler

numarasorgula.com Numaradan isin sorgulamak için ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell

Vodofone

Bimcell

Turktelekom

Pttcell

Pocell

İsimden numara sorgulama (Numaradan isim sorgulamak)

Bu madde diğer maddeye nazaran daha zor bir madde. Çünkü Türkiye’de isim benzeşmesinden dolayı numaralar karışmış olabilir ve bu yüzden size farklı bir kişinin numarası verilebilir. Ama son dönemlerde operatörlerin kendini çok iyi geliştirmesi ve sistemlerinin sağlam olması nedeniyle bu numara karmaşıklığı en aza indirgenir. Ve bu sayede ismini bildiğiniz fakat numarasını bilmediğiniz kişilere ulaşabilirsiniz bu hizmetlere hangi operetlere üyeyseniz o operatörün danışma hattına başvurabilirsiniz

Ücretsiz isimden numara sorgulayan operatörler

Türkcell

Vodofone

Bimcell

Turktelekom

Pttcell

Pocell

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir