Netflix Ücretsiz Hesap Nasıl Alınır?

Dünya genelinde Film ve Dizi dağıtımı gerçekleştiren Netflix son zamanlarda kendisine ait yapımlarla ön plana çıkmayı başarıyor. Oldukça başarılı yapımlarla izleyicilerin karşısına gelen platform büyük film festivallerine katılarak ödüller almaya layık filmler dahi sunmaya başladı. Peki, binlerce film ve dizinin yer aldığı bu platformdan ücretsiz yararlanma şansınız olduğunu söylesek? Netflix ücretsiz hesap nasıl alınır, ücretsiz üyelik nasıl devamlı kullanılır?

Netflix Ücretsiz Üyelik Alma

Netflix ücretsiz hesap alma yöntemi aslında tüm kullanıcılara sunulmuş bir fırsattır. Netflix tarafından bir reklam çalışması olarak hayatımıza girmiş bu yöntemin pek etik sayıldığını söyleyemeyeceğimiz bir yöntem sayesinde devamlılığı söz konusu. Netflix gibi bir platformun gelişimi ve yeni içeriklerin üretilebilmesi adına ilk ayın ardından ücretli üyeliğe geçmenizi tavsiye ederiz. Fakat her şeye rağmen Netflix ücretsiz kullanma konusunda ısrarcı olanlar için birazdan bunu nasıl yapabileceklerini anlatacağız.

netflix ücretsiz hesap alma

Netflix Ücretsiz Üyelik

Netflix tarafından sunulan 1 aylık ücretsiz kullanım hakkından yararlanmak için bir kredi ya da banka kartına ihtiyacınız var. Ücret çekip çekmemesi konusunda içiniz rahat olabilir defalarca denenmiş bir yöntemdir ve kesinlikle 1 kuruş dahi karttan çekim yapmayacaktır. Yine de içinizin rahat olması açısından banka kartı kullanabilir ve içerisinde bakiye bulundurmayabilirsiniz.

 1. Ücretsiz üyeliğinizi oluşturmak için öncelikle yanda yer alan bağlantıya tıklayarak Netflix Türkiye resmi sayfasına ulaşabilirsiniz. (netflix.com/tr/)
 2. Sizleri “Daha Hiçbir Şey Görmediniz.” Yazılı bir sayfa karşılayacak. Bu yazının hemen altında “30 Gün Ücretsiz İzleyin” yazan bir kırmızı buton yer alacak. İlgili butona tıklayın.
 3. Daha sonrasında sistem sizi planlar arasından seçim yapmanız için yönlendirecek. Planınızı belirlemelisiniz, en üst paketi (Özel olarak isimlendirilmiş) seçebilirsiniz tamamen ücretsiz olarak yararlanacaksınız.
 4. Planınızı seçmeniz ardından alt tarafta yer alan kırmızı butona (Devam Et yazılı) tıklamanız gerekiyor.
 5. Sistem sizi 2. Adım için bilgilendirecek bu adımda ücretsiz hesabımızı oluşturacağız. Devam Et butonuna tıklayarak bir E-posta ve parola belirliyoruz.
 6. E-posta ve Parola belirlemeniz ardından sistem sizden bir ödeme yöntemi seçmenizi isteyecektir. Ülkemizde yalnızca Kredi ve Banka kartı ödemesi aktif. Bunu belirten butona tıklamanız gerekiyor.
 7. Yönlendirilecek sayfa üzerinde yer alan forma kredi kartı / banka kartı bilgilerinizi girerek altta yer alan “Kabul Ediyorum” seçeneğini işaretlemeniz gerekiyor. İşaretleme sonrasında “Üyeliğimi Başlat” butonuna tıklamanız ardından kartınızın Güvenlik Kodu (CVC, Arka Tarafta Yazan 3 Haneli Sayı) istenecektir. Bu bilgiyi de sisteme girmeniz ardından hiçbir ödeme alınmadan 1 Aylık ücretsiz Premium aboneliğiniz aktif olacaktır.
 8. Sistem sizden bir telefon numarası isteyebilir burayı doldurmanıza ihtiyaç yoktur ve direkt Devam Et diyerek içerikleri görüntülemeye başlayabilirsiniz.

Peki, Devamlı Netflix Ücretsiz Hesap Nasıl Alınır ?

Pekala, Netflix üyeliğimi 1 ay boyunca ücretsiz olarak kullandım ya da geçmişte kullanmıştım ve devamlı ücretsiz izlemek istiyorum mu diyorsunuz? Netflix ücretsiz kullanma devamlı yapmanın sırrı;

 • Banka hesabınızdan yeni bir sanal kart oluşturun. (Daha önce Netflix üzerinde kullanılmamış)
 • Daha önce ücretsiz üyelik oluşturduğunuz hesaplarınıza erişim sağlamadığınız IP adresi ile siteye giriş yapın.
 • Tüm bu işlemleri yapmadan önce Tarayıcı Çerezlerinizi sıfırlayın.
 • Sanal kartınızın limitini 1 TL olarak girin. (Para çekilmeyecek)
 • Mümkünse sıfır bir tarayıcı ile siteye giriş yapın.

Netflix ücretsiz hesap nasıl alınır merak edenler için anlatmaya çalıştık. Umarız tüm sorularınıza yanıt verebilmişizdir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir