Netflix Promosyon Kodları

Netflix Promosyon Kodları

Dünyanın en büyük dijital televizyonu olarak gösterilen Netflix, yapısı itibari ile milyonlarca kişi tarafından desteklenmektedir. 1997 yılında kurulan şirket belirli bir süreye kadar sadece Amerika içerisinde hizmet vererek diğer ülkelerden platforma giriş yapılma durumunu engelledi. Gizliden gizliye ülkemizde de popüler hale gelmeye başlaması ile 2016 yılında resmi olarak ülkemizde de yer almaya başladı. Netflix içerisinde onbinlerce film, dizi, belgesel ve programlar bulabilirsiniz. Özel olarak kendine ait diziler çeken bu platform tahmin edebileceğiniz üzere ücretli abonelik sistemi ile çalışmaktadır. Günümüzde popüler olarak gösterilen Narcos, La Casa De Papel gibi dizilerin tamamı bir Netflix ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Ülkemizde doların aşırı pahalı olmasından dolayı abonelik satın almak oldukça zor gibi gösterilmektedir.

Netflix, ülkemizdeki her kullanıcıya sisteme kayıt olması durumunda 1 aylık deneme aboneliği hediye etmektedir. Belirtilen sürenin sona ermesi ile beraber aylık ya da yıllık abonelik teklifleri yapılmaktadır. Fiyatların yüksek olduğunu gören ama aboneliğini bir şekilde devam ettirmek isteyen kişiler Netflix Promosyon Kodları adı altında aramalar yapmaktadır. Bu kodlar, yıllık abonelik ücretlerini %80 üzerinde düşürerek ekonomik bir şekilde hizmet alımına olanak sağlamakta. Netflix Promosyon Kodları ile uzatılan abonelikler de herhangi bir kısıtlamanın olmadığını, akıllı telefon, tablet, televizyon üzerinden Ultra HD şeklinde görüntü verdiğini söyleyebiliriz. Netflix, ülkemize giriş yapması ile beraber bir Türk dizisi çekeceğini açıklamıştı. Başrollerinde usta isimlerin yer aldığı bu dizi yakında ekranların karşısındaki yerini alacak.

Netflix Promosyon Kodları

Bazı kişiler, Netflix tarafından tamamen ücretsiz olarak dağıtılan Netflix Promosyon Kodlarını ücretli bir şekilde satarak gelir elde etmek istemektedir. Böyle şeylere gerek olmadığını, sizlere birçok kodu tamamen ücretsiz bir şekilde vereceğimizi belirtelim. Kodların belirli bir kullanım süresi olduğunu, konuyu okuduğunuz an değerlendirmeniz gerektiğini belirtelim. Kodlar sürekli olarak yenilenecek olup güncel halde tutulacaktır. Netflix Promosyon Kodları;

  • Herhangi bir promosyon koduna gerek duymadan 1 ay boyunca ücretsiz aboneliğe sahip olabilirsiniz.
  • 2019 yılı sonuna kadar promosyon koduna gerek duymadan Netflix internet sitesindeki tüm abonelikleri %30 indirimli bir şekilde satın alabilirsiniz.
  • 30 Haziran 2019 tarihine kadar enpara kart sahibi olan kişilerin netfix üzerinden yapacağı alışverişlerin yarısı enpara tarafından karşılanmaktadır. Ayın enparalısı olmanız gerekiyor.

 

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir