N11 İndirim Kodları

N11 İndirim Kodları, belirli dönemlerde alışveriş yapacak kişilerin merak ettiği, öğrenmek istediği fırsatlar arasında yer almakta. Artık insanlar mağazalara gidip alıveriş yapmak yerine tercihlerini online alıveriş sitelerine doğru çevirmektedir. İnternet üzerinden satılan ürünlerin neredeyse tamamı mağazalara oranla daha ucuz ve indirimli olduğunu görüyor, fırsatlardan yararlanabilmek için acelece siparişler oluşturmaya çalışmaktadırlar. İnternet üzerinde yer alan her online ticaret sitesinin güvenilir olmadığını, sadece belirli bir ün kazanmış, piyasalarda büyük işlem hacimlerine sahip merkezlerden yapılması önerilmekte. İnternet üzerinden indirim oranı kazanan kişiler kadar dolandırılanlarında bulundurulduğu da bir gerçektir. Piyasalarda Doğuş Grubuna ait olan ve en güvenilir online alışveriş sitelerinden birisi olarak gösterilen N11, belirli aralıklarla indirim kuponları oluşturarak alışveriş daha uygun hale gelmesine olanak sağlamakta.

N11 içerisinde akıllara gelebilecek her kategori içerisinde binlerce ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Teknolojik ürünler başta olmak üzere Giyim, Ayakkabı, Ev ve Yaşam Ürünleri, Elektronik, Anne ve Bebek Ürünleri, Kişisel Bakım ve Kozmetik Ürünleri, Saat ve Mücevher, Spor aletleri ve ekipmanları, Film, Oyun, Müzik, Kitap, Otomotiv ve Motosiklet Ürünleri, Tatil ve Eğlence ürün kategorileri bulunmaktadır. Bu kategoriler içerisinde yüzbinlerce ürün yer alarak her gün müşterilere sunularak satışları gerçekleştirilmekte. İnternet üzerinden yapılan satışlarda personel, mağaza kira ücreti giderleri olmamasından dolayı sunulan ücretlerin oldukça uygun olduğunu söyleyebiliriz. Birde bunlara N11 İndirim Kodları eklenince alışverişler sadece bedavadan biraz pahalı olarak sunulmakta.

İndirim Kuponları

N11 İndirim Kodları paylaşımlarına gelecek olursak; Yapılan alışveriş tutarı 300 TL ve üzeri olması durumunda sepet ekranındaki indirim kodu bölümüne 7140816 rakamlarını yazan kişiler 100 TL değerinde bir indirim kazanmış oluyorlar. Bu sayede 300 TL değerindeki bir ürünü 200 TL’ye alabilmek mümkün. Bununla beraber 500 TL ve üzerinde alışveriş yapan kişiler yine indirim kodu bölümüne lastik30 yazmaları durumunda 30 TL değerinde bir indirim daha kazanabilmekteler. Son olarak ise tutar ayrımı olmaksızın yapılan her alışveriş işlemi sırasında 7118778 kod numarasını giren kişiler alışverişlerini %5 daha indirimli hale getirebilmektedir. Kodların kullanım sürelerinin bulunduğunu ve belirli bir süreden sonra geçerliliklerini yitirdiklerini görmekteyiz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir