Metin Hara Kimdir?

Ülkemizdeki birçok erkeğin hayallerini süsleyen bir kadının sevgilisi olarak gösterilmekte. Birçok kişinin aşık olduğu, evlenebilmek için varını yoğunu verebileceğini iddia edilen Adriana Lima gönlünü bir Türk erkeğine kaptırmış durumda. Son zamanlarda Adriana Lima ile yaşadığı ilişki ile gündeme gelen Metin Hara birçok kişi tarafından kim olduğu merak edilen isimler arasında yer almakta. Metin Hara, kendisi ile ilgili sorulan sorulara şu şekilde cevaplar vermiştir; 14 Haziran 1982 yılında dünyaya gelen Metin Hara, doğma büyüme İstanbullu olduğunu ifade etmekte. Ailesinin Musevi tabanından geldiğini belirten Hara, standart bir ilkokul ve ortaokul eğitimi ardından lisans eğitimi için İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri fakültesini kazanmış, bu bölümde fizyoterapi ve rehabilitasyon alanında eğitimler alarak kendisini geliştirmeye çalışmıştır. Hatta, mezun olmasının ardından 1 yıl çapa Devlet Hastanesinde 1 yıllık bir staj çalışmasında bulunmuştur. Staj eğitiminin ardından çalışma hayatı içerisine girmeyi reddeden Metin Hara, yıllar içerisinde sürekli eğitim alıp tamamlayıcı Tıp adı altında birçok tekniğin eğitimini olarak ülkemize giriş yapmasına olanak sağlamıştır.

Profesyonel olarak tamamlayıcı Tıp üzerinden tedavi çalışmaları yürüten Metin Hara, tıpta inanılmayacak bir şeyin olmadığını, insanlar bilim sayesinde tıbbın kabul edemediği birçok şeyi zihinleri ile gerçekleştirebileceklerini göstermiştir. Bugüne kadar 10 binden fazla kişinin tedavisine giren Metin Hara, binlerce kişinin yaşadıkları sorunlardan kurtulmasına, tedavi olmasına olanak sağlamıştır. Sağlık alanından ziyade sinema sektörüne de giriş yapan Metin Hara,2008 yılında “Dinle Neyden” adlı filmde rol alarak Derviş karakterini canlandırmıştır. Almış olduğu rol ile Ankara Film Festivalinde ödüller alan Hara, aynı yıl dünyanın dört bir noktasına giderek birçok üniversite ve toplulukta seminerler verip teknikleri hakkında bilgiler vermiştir. Bugüne kadar 5 den fazla kitap yazan Hara, Adriana Lima ile yaşadığı ilişkiden önce dahi birçok kişi tarafından tanınmak kaydı.

Adriana Lima ile ilişkisinin başlaması ile birçok kişinin yeni yeni tanımaya başladığım Metin Hara, kitlesine bir anda oldukça fazla büyütmüş olup kitlesini ve tekniklerini yeni kişilerin tanımasına olanak sağlamıştır. Birçok kişiye göre bu ilişkinin gerçek olmadığını, kurmaca üzerinden bir ilişki yürütüldüğü ifade edilmektedir. Adriana Lima geçtiğimiz yıl ülkemize gelmiş birkaç ay Metin Hara ile birlikte yazlıklarında tatil yapmıştır.

İlgili Makaleler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir