Mafia 2 Türkçe Yama İndir

Mafia 2 Türkçe yama oyun severler tarafından büyük ilgi gören Mafia 2’nin Türkçe dil yapısına uygun olarak oynanabilmesini sağlıyor. Bir oyun klasiği olarak milyonlarca kişi tarafından oynanmaktadır. Oyunun en büyük sorunlarından biriside Türkçe dil desteği olmamasıdır. İşte yama bu kısımda devreye girerek Türkçe dil desteğide sağlamaktadır.

mafia 2 türkçe yama

Mafia 2

Henüz bilgisayar oyunlarının üst düzey ses efektleri ve ileri teknoloji ürünü eklentilerle zenginleştirilmemiş olduğu 2000’li yıllarda ilk serisiyle oyun severlerle buluşan Mafia 2, mükemmel senaryosu ve kurgusuyla milyonlarca oyun severin gönlünde taht kurmayı başarmıştı. Aradan yaklaşık 10 yıl geçtikten sonra yenilenen Mafia 2 halen milyonlarca kişi tarafından oynanan bir oyun olma özelliğini sürdürüyor. Baştan sona bir mafya ailesinin yaşadığı aksiyon dolu akışıyla oyun severleri adeta bağımlıya dönüştürüyordu. Ancak Mafia 2, Türkçe dil desteğine sahip olmadığı için oyuncular açısından çok zor anlaşılıyordu.

The City of Lost Haven’in devamı niteliğinde bulunan Mafia 2 artık oyunçeviri ekibi tarafından hazırlamış bulunan Mafia 2 Türkçe yama sayesinde daha büyük bir keyifler oynanabiliyor. Hazırlanan bu çeviri sayesinde oyunun en can alıcı diyalogları Türkçe olarak takip ediliyor ve oyuncu oyunun hikâyesine daha fazla adapte olabiliyor. Türkçe yama oyun menüsü, altyazılar, görevler ve metinleri Türkçeye çevirerek oynanmasını daha basit hale getiriyor.

mafia 2 türkçe

Mafia 2 Türkçe Yama Nasıl İndirilir?

Mafia 2 Türkçe yama öncelikle diyalog ve metinleri daha iyi anlamaya olanak sağlamaktadır. Tabii ki bunun sonucunda da oyunla oyuncu arasında bir bütünlük kurulmasına da büyük katkı sağlar. Oyunun menüsü, alt yazıları, görevleri ve metinleri Türkçeye çeviren yamayı yüklerken,

  • Türkçe yamayı bilgisayarınıza indirin
  • Oyunun kurulu bulunduğu klasörü seçin
  • Yükleme sırasında yaşanabilecek olası sorunları önlemek adına oyunun kurulu bulunduğu klasörü yedekleyin.
  • Kurulum bittikten sonra oyun dilini Türkçe yapı.
  • Altyazıları açın

mafia 2 wallpaperMafia-2 yaması her ne kadar oyunun daha zevkli bir şekilde oynanmasını sağlasa da belirtmemiz gereken bazı önemli şeyler var. Yama sonrasında ortaya çıkan argo diyaloglar ve küfür içeren sözcükler sebebiyle 18 yaş altı çocuklar için uygun olmayabilir. Alt yazı ve metinleri tamamen Türkçe çevrilmemektedir. Yama oyun içerisinde kullanılan orijinal kalıplar ve özel isimler dışındaki kısımlarda dil sorunu varsa Türkçeye çevirmektedir. Bunlar ; oyun menüsü, görev metinleri, videolar ve altyazıları vb.. İnternet üzerinde faaliyet gösteren güvenilir sitelerden indiriniz. Ve indirdikten sonra mutlaka yeniden virüs taraması yapılması tavsiye edilmektedir.

Mafia-2 Türkçe yama kurarak oyunu daha keyifli ve akıcı bir şekilde oynayabilmek için yamayı DLC paketi kurulumundan sonra kurmak gerekir. Aksi tekdirde oyunu orijinal font boyutunda oynamak zorunda kalacağınız için beklentilerinizi tam olarak karşılayamayabilirsiniz. Kurulumu tamamladıktan sonra oyununuzu açabilir, oyun ayarlarından altyazı etkinleştirmesi yaparak bu muhteşem oyunu Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Mafia 2 Türkçe Yama İndirme Linki

Yamayı indirmek için aşağıdaki “indir” butonuna tıklayarak dosyayı zipten çıkarınız. Ardından sorunsuzca çalıştırabilirsiniz.

Direkt İndir

mafia 2

mafia ii wallpaper mafia 2 duvar kağıdı

İlgili Makaleler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir