LOL Hızlı Bir Şekilde Yazı Yazmak

LOL Hızlı Bir Şekilde /all İle Yazı Yazmak

LOL Hızlı Bir Şekilde /all İle Yazı Yazmak oyuncuların en çok merak ettiği unsurlar arasında yer almaktadır. Birçok kişi, maçlar sırasında oyuncuların herkes tarafından görülebilen /all komutları le yazı yazdıklarını görmekteler. Bu tür yazıların nasıl yapıldığını, diğer kullanıcılar ile nasıl iletişime geçildiğini öğrenmek için yapmanız gereken tek şey yazımızın devamını okumaktır. Dünya üzerinde en çok oynan oyun olarak gösterilen LOL, her geçen gün daha fazla kişi tarafından indirilmekte. Dünya üzerinde eSpor kavramının oluşmasına katkı sağlayan LOL, oyuncuların gelişmesine ve büyük oranda gelir elde etmesine olanak sağlamakta.  Şu an güncel şampiyona ve turnuvalar üzerinden binlerce kişi meydana gelebilecek müsabakaları takip ederek videolar üzerinden kendisini geliştirmektedir.
Oyun içerisinde oyuncuların birbirleri ile iletişim kurmalarına olanak sağlayan en önemli unsur Chat sistemidir. Oyuncular, kendi takımları ile iletişim kurmak için enter tuşuna basarak istediklerini yazabilir ve tekrardan enter tuşuna basarak gönderebilirsiniz. Bu anlatılan durum sadece kişilerin kendi takımları ile iletişim kurması için planlanmış durumdur. Eğer karşı takım oyuncuları ile iletişim kurmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey satır komutuna /all yapısını yazmanız gerekmektedir. LOL Hızlı Bir Şekilde /all İle Yazı Yazmak için enter tuşuna basarak “/all karşı takıma gönderi” şeklinde gönderebilirsiniz. Bu durum oyun içerisinde biraz vakit kaybettireceği için alternatif kolay yöntemler aramaktadır.

Lol Özel Mesaj Nasıl Yollanır

Enter tuşuna bastıktan sonra /whisper ya da /w, ardından boşluk bırakıp adını yazdıktan sonra mesajınızı yazıp enter tuşuna basınız.

LOL Hızlı Bir Şekilde /all İle Yazı Yazmak için oyun içerisinde sağlanan bazı kolaylıklar bulunmaktadır. Shift+Enter tuşuna basan kişiler LOL ekibi tarafından sağlanan kolaylık ile işlemlerine oldukça kısa bir sürede tamamlayabilirler. Shift+Enter tuşuna basan ve bir boşluk bırakıp yazmak istediğini yazan kişiler gönder tuşuna bastıkları andan itibaren tüm oyunculara aynı anda gidebilecek bir mesaj gönderebilirler. Yukarıdan bakıldığında aslında biraz el hareketlerine dayanan bir anda akla gelmeyecek gibi görünse de zamanla alışılacağını, istenmeden hareketlerin hızlı bir şekilde yerine getirileceğini söylemek istiyoruz. LOL Hızlı Bir Şekilde /all İle Yazı Yazmak konusuna son verirken bu yıl içerisinde gerçekleştirilen şampiyonalara katılacak ekipler içerisine kesinlikle girilmesi gerektiğini hatırlatmak istiyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir