Lol Bedava Kostüm Kodları

Oyun dünyasının en güçlü, en büyük, en gelişmiş oyunu olarak gösterilen LOL, E-spor sektörünün gelişimine gösterdiği elverişler nedeni ödüllendirilmeye devam ediyor. Sıradan 5’e 5 kapışmalardan ziyade ekip oyununun nasıl olması gerektiğini bizlere gösteren League Of Legends oyunu, oyun içerisinde birlikte hareket edildiğinde neleri meydana getirdiğini göstermeye çalışmakta. Oyun içerisinde üst düzey performanslar gösteren kişiler bu alanın en iyileri arasında gösterilerek çeşitli platformlardan yayın açmaları için ikna edilmekte. Açılan canlı yayınlara katılan milyonlarca takipçi takip ettikleri yayıncılara abone olarak ya da bağışlar göndererek oyun dünyası içerisinden gelir elde edebilmelerine de olanak sağlamakta. LOL oyunu içerisinde başarı yakalayabilmek için kullanılan taktikler kadar rün ve kostümlerinde büyük etkisi bulunmaktadır. Bu yazımız içerisinde Lol Bedava Kostüm Kodları hakkında bilgiler vererek ücretsiz kostüm elde etmeyi anlatacağız.

LOL oyunu içerisinde yer alan her şampiyon oyun içerisinde kendilerine verilen standart özellikler üzerinden etkiler göstermektedir. Artı olarak ücretli olarak satılan kostümler ile şampiyonlarınıza ek özellikler kazandırabilir, daha güçlü hale gelmelerine olanak sağlayabilirsiniz. Kostümler, belirli sandıklar içerisinden şansa bağlı olarak çıkmaktadır. Oyun içerisinde bazı kodlar yardımı sayesinde yasal olarak bedava kostümler kazanabilirsiniz. Bazı kodlar kostümleri süresiz olarak verirken bazı kostümler belirli bir süreye kadar geçerlilik göstermektedir. Kostüm kodlarının neler olduğunu, nerden aktif edebileceğimizi yazımızın devamında dile getirmeye çalışacağız.

Lol Bedava Kostüm Kodlarını aktif etmek isteyen kişiler, profilleri içerisinde yer alan sandıklar üzerinden aktif hale getirebilmektedirler.  Profiller bölümünden hediyeler ve kodlar bölümünden de aktif hale getirebilirsiniz. Kodların dağıtımı belirli periyotlarla Riot Games tarafından yapıldığını, kodların belirli aralıklarla geçerlilik gösterdiğini söylemek istiyoruz. Bu kodlar aracılığı ile edinmiş olduğunuz kostümler belirli bir şampiyona ait olmadan rastgele şampiyonlar üzerinden verilmektedir. Kostümü bulunan şampiyonlar ile mücadelelere katılmanız durumunda gücünüzü artırabilir, rakiplerinizi büyük oranda katledebilirsiniz. Kostümler, minyonlar başta olmak üzere saldırı kuleleri ve rakipler üzerine uygulanan saldırıların değişmesine katkı sağlar. Kostümler, başta saldırı değerini artırmakla birlikte, can, büyü nüfusu gibi etmenlerin de artışlar göstermesine olanak sağlamakta.

İlgili Makaleler


30 Yorum

  1. beyşer lütfen 1350 rp atarmısınz 1 kostümüm olsun çok isterim

  2. abi herhangi birşey olur ama mümkünse 1350 rp atarmısınız

  3. Merhaba 1350 rp ye ihtiyacım var mail adersime atarsanız çok müteşekkir olurm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir