Lol Adc Rün Dizilimleri

Dünyanın en iyi online oyunlar arasında yer alan LOL, sahip olduğu oyuncu sayısı ile popülerliğini her geçen gün arttırmakta. Şirket tarafından yapılan açıklamalarda oyunu oynayan oyuncu sayısının gün içerisinde 100 milyona yaklaştığını, gün içerisinde milyonlarca karşılaşmanın yapıldığı dile getirilmekte. League of Legends oyun içerisinde mücadeleleri galibiyet ve sonuçlandıran iki etmem bulunmaktadır. İlk etmen seçilecek şampiyon olup bu şampiyonu iyi bir şekilde kullanmaktan geçmektedir. Eğer oyun içerisinde iyi bir şampiyona sahip olursanız yapacağınız antremanlarla kendinizi geliştirebilir, o kahraman ile büyük mücadeleler kazanabilirsiniz. Şampiyonlar ile beraber oyunda galibiyeti getiren ikinci büyük etmen ise seçilecek rünlerdir. Rünler, şampiyonların gücünü arttıran ek özellikler olup bağlı bulunduğu bölgede yüksek etkiler ortaya çıkarmaktadır. League of Legends oyun içerisinde şampiyonların kullanabileceği onlarca rün seçeneği bulunmaktadır.

Rünler, rastgele olarak seçildiğinde kahramanlara herhangi bir ek özellik getirmez hatta sahip olduğu özelliklerinde kaybolmasına neden olabilmekteler. Eğer kullanacağınız şampiyon adc gibi belirli bir bölgeye hitap ediyorsa seçeceğiniz rünler o bölgeye yönelik olmalıdır. Bu nedenle bu yazımız içerisinde Lol Adc Rün Dizilimleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Lol Adc Rün Dizilimleri hakkında hazırladığımız bu yazıda elinizde bir adc şampiyonunun var olduğunu gözlemleyerek hazırlamaya çalıştık. Hatta rün dizilimlerini şampiyonlara özel olarak hazırlayarak ayrıntılı bir şekilde bilgilenmenize olanak sağladık. Oyuna her gelen adc şampiyonu olması durumunda bu yazının güncelleneceğini, yeni gelen şampiyonlara uygun olarak da paylaşımlar hazırlanacağını dile getirebiliriz. Rün hazırlama konusunda sorun yaşarsanız bizlere yine yorum bölümü üzerinden rahatlıkla ulaşabilir, sorunlarınızı dile getirebilirsiniz.

Bu listenin dışında kendinize özel de rün dizilimi oluşturabilirsiniz. Oluşturacağınız dizilimlerde dikkat etmeniz gereken tek şey, rünlerin kahramanlara uygun olup olmadığını gözlemlemektir. Bizler, en iyi seçeneği sunmaya çalışsak da bazı kullanıcılar kendilerini özel dizilimler oluşturmak istemekteler. Lol Adc Rün Dizilimleri uzun süre league of Legends oynamamızdan dolayı edindiğimiz tecrübeler ile ortaya çıkmış olup deneyimleri yansıtacak şekilde hazırlanmıştır. Bu nedenle dizilimleri kesinlikle güvenmenizi, uygulamanız durumunda maksimum etkiyi olabileceğinizi söyleyebiliriz.

Lol Adc Rün Dizilimleri

Caitlyn Rün Dizilimi

Corki Rün Dizilimi

Ezreal Rün Dizilimi

Miss Fortune Rün Dizilimi

Jinx Rün Dizilimi

Jhin Rün Dizilimi

Draven Rün Dizilimi

Lucian Rün Dizilimi

Kog Maw Rün Dizilimi

Kalista Rün Dizilimi

Draven Rün Dizilimi

Xayah Rün Dizilimi

Tristana Rün Dizilimi

Twitch Rün Dizilimi

Vayne Rün Dizilimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir