Limon ile gebelik testi nasıl yapılır?

Limon ile kesin sonuç veren gebelik testi nasıl yapılır?

Gebe kalmak kadınların her ne kadar istediği bir şey olsa bile bazen büyük problemlere neden olabilecek durumlara da yol açabiliyor. Fakat genel olarak adet gecikmesi yaşayan kadınlar her ne kadar gebelik testi yapsa da bazen bunu maliyetli olduğu için veya gebelik testi almaya üşendikleri için erteliyorlar. Gebe olduklarını öğrenmenin ise limon sayesinde çok kolay bir yöntemi var.

limon ile hamilelik testi

Limon ile yapılan gebelik testi gerçekten sağlıklı sonuçlar verir mi?

Limonun içerdiği maddeler gebeliği anlayabilmeniz için biçilmiş kaftan diyebiliriz. Oldukça kolay bir şekilde evinizde gebe olup olmadığınızı limon sayesinde öğrenebilirsiniz. Özellikle gebelik testini alıp yapmaya üşenen kadınlar için limon ile gebelik testi gerçekten çok pratik bir yöntem. Bu yöntemi kullanan kadınlar ise gerçekten kesin sonuçlar verdiğini söylüyorlar.

Evde kolaylıkla limon ile gebelik testi nasıl yapılır?

Limon herkesin evinde bulunan bir meyve. Neredeyse her yerde kolaylıkla kullanabiliyoruz. Bunun yanında gebe olup olmadığınızı öğrenmek için de muhteşem bir meyve. İşte limon ile gebelik testinin aşamaları;

  1. Şeffaf ve plastik bir bardağa idrarınızı yapın
  2. Gebe olup olmadığınızı öğrenmek için limonu ikiye bölün
  3. Yarımlardan bir tanesini idrarınızın üzerine sıkın.
  4. Limonun içerisinde bulunan tortular dibe çökmeye başlıyorsa kesinlikle hamilesiniz.
  5. Eğer limonun içinde bulunan tortular dibe çökmüyorsa hamile değilsiniz.

Genel olarak bu limon ile gebelik testini yapan kadınlar gerçekten doğru olup olmadığını test etmek için sonrasında gerçek bir gebelik testi yapmayı ihmal etmiyorlar. Bununla birlikte limon ile yapılan gebelik testinin ne kadar kesin sonuçlar verdiğine şaşırdıklarına emin olabilirsiniz. Her ne kadar evde pratik bir şekilde limon sayesinde gebelik testi yapabiliyor olsanız da sizde gerçek sonuçlar almak istiyorsanız tortular dibe çöküyorsa kesinlikle gerçek bir gebelik testi yaptırmanızda fayda var.

Tabi ki sakın sadece bu testte gebe olduğunuz çıkarsa sevinip kocanızı umutlandırmayın. Siz yine de tedbiri elden bırakmayıp limon ile gebelik testinin ardından gerçek bir test yaptırın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir