LG’den 6 Yeni Telefon Hamlesi

CES 2017 fuarına en iyi şekilde hazırlanarak hızlı bir giriş yapma amacı içerisinde olan LG, 6 yeni telefonun tanıtımını yapmak adına hazırlanıyor. Etkinlikte birbirinden farklı özelliğe sahip olan 6 yeni modelini tanıtarak alıcılarının daha fazla çoğalması amacıyla planlar yapıyor.

CES Fuarında, her yıl farklı markaların birbirinden değişik model ve tasarımlarını görmekteyiz. Bu sezonda da LG, daha iddialı bir giriş yapmanın amacı içerisinde yer alıyor. Orta segment için çıkarma yapacak akıllı telefonlarının tam tamına 6 tane olması da bir diğer önemli özelliklerinden birisini oluşturuyor. Her ne kadar LG yeni akıllı telefon modelleri resmi bir kaynaklığa dayandırılmasa da elde edilen bilgilere göre fuarda tanıtımı yapılacak modellerin şunlar olduğu düşünülüyor.

2021 LG telefon

LG K3, LG K4, LG K8, LG K10 gibi farklı farklı özelliklerde ki akıllı cep telefonları da fuarda tanıtılarak hedef alıcılara sunulmaya başlanacağı bilgisi duyurulmaya çalışıldı. 6 Yeni modelin özelliklerine göz atıldığında ise daha çok bütçe dostu telefon olduklarını da rahatlıkla söylememiz mümkün olacak.

LG markasının en dikkat çeken modeli konusunda bir bilgiye sahip olmak isteyenler var ise de X-Calibur modelinin olduğunu söylemek isteriz. Çünkü LG Şirketinin bu zamana kadar IP68 sertifikasını amiral gemisi cihazlarında bile kullanmadığı gözden kaçmamıştı.

CES 2017 fuarında tanıtımı yapılacak olan üstün performansa sahip aynı zamanda da bütçe dostu olan akıllı cep telefonlarının teknoloji meraklıları tarafından nasıl bir tepki alacağı merak konusu olmuştur. LG yeni akıllı telefon çok sayıda farklı tasarımları bir araya getirerek müşterilerinin de yüzünü güldürmek adına yoğun bir uğraş içerisine giriyor. Üstün performans özelliklerine sahip olan cihaz kullanıcılarında doğal olarak yüzünü güldürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir