League Of Legends Mobil Duvar Kağıdı Resimleri Lol – HD Wallpaper

LOL Wallpaper isteklerine bu yazımızda fazlasıyla yer vereceğimizi belirterek LOL duvar kağıtları paylaşımlarından önce oyun hakkında biraz bilgi verelim. LOL oyunu, tasarımları ve kendine özgü karakteriyle iki farklı takımın savaş alanlarında birbirleriyle olan mücadelesini konu almaktadır. League Of Legends oyunu sürekli olarak çeşitlenen Şampiyonları, sık sık güncellenen oyun içeriği ve canlı turnuvalarıyla her oyuncunun sıkılmadan oynayabileceği bir beceri oyunudur. LOL oyunu karakterleri ile istenilen savaşçıya bürünerek strateji yapabilir ve oyunun seyrini değiştirebilirsiniz. Aşağıda hem League Of Legends duvar kağıdı, wallpaper paylaşımları hemde kahramanlar hakkında bilgi paylaşılacaktır.

LOL Duvar Kağıtları

League Of Legends 5’er kişilik 2 takımdan oluşan ve üç koridoru olan bir haritada birbirlerinin merkezlerini yıkma mücadelesine girmeye çalışmalarıdır. Bu oyunu oynarken karşınıza pek çok değişken çıkacaktır. Bu değişkenleri kullanarak oyundaki stratejiyi belirler. Oyundaki stratejileri belirleyen 6 değişken vardır. Bu değişkenler, eşyalar, yetenekler, ürünler, sihirdar büyüleri ve Şampiyonlardır. Oyunda tercih edilen değişkenlere göre karşı düşmana karşı oynanan oyun karşısında zafere ulaşabilirsiniz.

League Of Legends Statik Olgu Nedir?

League Of Legend oyununda toplamda 5 statik olgu bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi kulelerdir. Toplamda her iki takımın 11 kulesi vardır ve bu kuleler oyunun gidişatını belirlemektedir. Bu küllerin en büyük özelliği ise kendi takımını düşmana karşı korumaktır. İkinci statik olgu ise inhibitörlerdir. 3 koridorda birer tane bulunarak savaş sırasında 3 kule yıkılmadan önce inhibitörleri yıkmak çok zordur. Üçüncü statik olgu minyonlardır. Oyun başlamasının 90 saniye sonra doğarak, her üç koridorda da düşmana karşı yol alırlar. 4 statik olgu merkez yapıdır. 11 kulenin arkasında bulunarak yüksek oranda can miktarına sahiptir. 5 statik olgu ise canavarlardır. Oyunun başlangıcından 110 saniye sonra doğarlar ve öldükten sonra tekrardan canlanabilirler.

LoL Karekter Özellikleri ve En İyi Wallpaper Seçimleri

League Of Legends oyunun ilk çıkarıldığı andan itibaren bir birden fazla karaktere ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca LoL oyununun yıllardan beri oynanan ve uzun süredir devam eden karakter dengesi vardır. Oyunun bu kadar güzel bir denge ile kurulması ve karakterlerinin birbirinden farklı amaç ile tasarlanmış olmasına rağmen birbirine yakın güçlere sahip olması ile birlikte oyunda karakter seçerken işler biraz karışmaktadır. Türkiye’de en çok tercih edilen ve oynanan karakterlerden 10 yakın Şampiyonlar bulunmaktadır. O karakterlerden en güçlü olanları ise Thresh, Lee Sin, Lucian, Ahri, Xayah, Zac, Yasuo, Vayne ve Rakan gibi karakterler tercih edilmektedir. Aşağıdaki yazımızda kahramalar hakkında ipuçları ve karakterlere ait lol wallpaper, duvar kağıdı paylaşımları yapılacaktır.

LOL Thresh Wallpaper

Zincirli Gardiyan ismiyle bilinen Thresh oyunun en önemli ve güçlü karakterlerinden bir tanesidir. Felaketlerden beslenen Thresh savaş esnasında yakınında ölen düşmanlarının ruhlarından beslenerek kalıcı olarak zırh ve yetenek gücü kazanmaktadır. Zalim ve kurnaz bir karakter olan Thresh Gölge Adalarda varlığını sürdürmekte ve yakaladığı düşmanlara kaşı büyük işkenceler yaparak, fenerine hapsettiği ruhlara ise ıstırap çektirmektedir. Bu işkencelerden de beslenmektedir.

tresh wallpaper lol tresh wallpaper

LOL Lee Sin Wallpaper

Dövüşçü karakteri arasında en çok tercih edilen şampiyonlar arasındadır. Lee Sin ile bir yetenek kullandıktan sonra yapılan 2 normal saldırının ardından saldırı hızı kazandırarak enerji iade eder. Kadim dövüş sanatı ustalarından biri olan Lee Sin her türlü zorluğu ejderha ruhunun özüyle aşarak ilkel bir dövüşçü haline gelmiştir. Oyunun savaş esnasında bu karakter ile başarılı bir strateji yapabilirsiniz.

lee sin wallpaper lee sin wallpaper

LOL Lucian Wallpaper

wallpapers lol lucian wallpaper

Son yıllarda özellikle oyunun orta koridorunda farklı metalara tanıklık ederek, suikastçı popülerliği tükenmiş ve kontrol büyücülerinin devre dışı olmasının ardından oyuncular yeni bir karakter arayışına girdi. Oyunda aniden hasar yaratmaktansa düzenli bir yükseliş grafiği çizmek isteyen oyuncular Lucian karakteri ile yükselişe geçince oyunun en önemli favorilerinden biri haline gelmiştir. Bu karakterin en büyük özelliklerinden bir tanesi bir yetenek kullandığında, sonraki vuruşunun çift olmasıdır. İnfazcı adı ile bilinen Lucian düşmanları yakaladığı zaman yok etmektedir.

LOL oynuyorsanız ve sizde evinizi, odanızı, bilgisayarınızı veya telefonunuza wallpaper arıyorsanız sitemizde bulabilirsiniz.

league of legend duvar kağıdı lol hd duvar kağıdı lol wallpapers league of legend duvar kağıdı.jpg league of legend wallpaperlol duvar kağıdı

İlgili Makaleler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir