Kilo Almak İçin Yapılması Gerekenler

Kilo almak için yapılması gerekenler konusu oldukça önemli bir konu. Zira kilo vermek de almak da ikisi de zor bir işlem. Peki ama bunları nasıl yapacağız? Ne yapmamız gerekiyor? Nasıl ki kilo verirken sağlıklı kilo verme yöntemlerini kullanıyor isek, kilo alırken de aynı şekilde hareket etmemiz gerekiyor. Bu yüzden her şeyi yemekten ziyade, sağlıklı kilo alma detaylarına bakmamamız daha mantıklı olacak.

 

Kilo Almanın Yolları?

 1. Yemeği orta düzeyde ve düzenli aralıklarla yiyebilirsiniz,
 2. Bol bol su tüketiniz,
 3. Hızlı yemek yiyin,
 4. Doğru besinler tüketin,
 5. Doğru miktarda yağ alın,
 6. Düzenli olarak Uyuyun
 7. Protein ve karbonhidrat tüketin,
 8. Unlu yiyecekler tüketin
 9. Yatmadan önce ballı süt ve kuruyemiş tüketiniz,
 10. Süt içiniz,
 11. Günde 2 kez ara öğün olmak üzere birer porsiyon meyve tüketin.
 12. Sabırlı olmalısınız 1 ayda 3 kilo almanız sizin için ideal ve sağlıklı olanıdır. Hızlı kilo almak veya vermek sağlıksız olandır, doktorlar tarafından tavsiye edilmez.

NOT: Bir önceki yazımız olan Kolay Zayıflama Yolları adlı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Bu gibi seçenekleri kullanarak ve sık sık yemek yiyerek aslında kilo alabilirsiniz. 6 ögün düzenli yemek yemek de size kilo aldıracaktır. Kilo konusunda güçlü bir çalışma yaratır iseniz, sizin için oldukça farklı ve yenilikçi bir kilo alma seçeneğine ulaşmış olacaksınız. Her türlü çalışmayı, farklılığı ve fırsatı online olarak inceleyebilirsiniz. Zaman kaybetmeyin ve size dair üretilen, sizin için ön plana çıkarılan bütün çalışmaları tek bir tıklama ile ön plana çıkarmaya devam edin. Yeniliklerin, fırsatların ve ayrıcalıkların olmazsa olmaz dokunuşlarını tek bir tıklama ile inceleyebilirsiniz. Yapısal farklılıklar, estetik dokunuşlar ve daha da ön plana çıkarılan bütün seçimler için, dikkatleri toparlayın ve size dair güncel hizmetleri incelemeye devam edin.

 

NOT: Bir diyetisyene gözükmenizi kesinlikle tavsiye ederim tahlil olunuz, herhangi bir hastalığınız var ise çözüme ulaştırmak adına sizlere özel diyet listesi vereceklerdir. Size özel yazılacak olan listeye eğer uyarsanız rahatlıkla kilo alabilirsiniz.

NOT: Doktor tavsiyesi olmaksızın kesinlikle kilo almak için ilaç kullanmayınız. Bu ilaçlar karaciğerinizde olumsuz etkiler çıkarabilir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir