İnternet’ten Kredi Veren Bankalar

İnternet’ten Kredi Veren Bankalar

İnsanlar, iş ve meşguliyetleri nedeni ile çoğu zaman kredi çekmek için bankalara gidememektedir. Ülkemizde yapılan düzenlemeler sonucunda artık kredi alımı zorlaştırılmış, her isteyene verilmeyeceği ifade edilmiştir. Bu bağlamda kredi şartlarına uygun olan kişiler İnternet’ten Kredi Veren Bankalar aramaları yaparak online görüşebilecekleri banka temsilcileri arayışına girmektedirler. Teknoloji ve internetin gelişmesi ile beraber artık birçok kişi banka şubelerine gitmek yerine işlemlerini internet ya da mobil bankacılık üzerinden halletmeye çalışmakta. Bu nedenden dolayı İnternet’ten Kredi Veren Bankalar sayısı her geçen gün artarak talepleri giderebilecek düzeye kadar gelmişlerdir.  Bu yazımızda bu tür hizmetler veren bankalar hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Finansbank – Enpara

Finansbank’ın dijital, şubesi bankası Enpara, internet üzerinden kredi veren bankalar arasında yer almakta. 1,000 TL ile 30,000 TL arasında ihtiyaç kredisi veren Enpara, 48 aya kadar kredilere vade yapabilmekte. 1 dakika süren kredi başvurusu 5 dakika içerisinde sonuçlanmakta olup vadesiz hesaplara aktarılabilmekte.

Aktif Bank – N Kolay Kredi

Aktif bank, müşterilerine şubeye gelmeden kredi çekebilecekleri bir sistem sunuyor. N Kolay aracılığı ile 2,000 TL ile 30,000 TL arasında ihtiyaç kredisi sağlayabilmekte. 48 aya kadar vadelendirilen krediler, 5 dakika içerisinde onaylanarak hesaplara aktarılabilmekte.

Garanti Bankası – Cep Şube

Garanti Bankası, Cep Mobil uygulaması üzerinden evde kredi başvurusu yapılabilmesine olanak sağlıyor. Akıllı telefonlar üzerinden indirilen uygulama ile 1,000 TL ve 25,000 TL arasında kredi çekmek mümkün. 48 aya kadar vadelendirilen krediler, uygun ödeme koşulları altında sunulmakta.

Akbank – Direkt

Akbank mobil uygulaması Direkt üzerinden belgesiz ve imza gerektirmeden kredi başvurusu yapılabilmektedir. Mobil şube üzerinden Akbank’a giriş yapan kullanıcılar 20,000 TL’ye kadar kredi başvurusunda bulunarak ihtiyaçlarına çözümler geliştirebilmekteler.

Finansbank – KrediGo

Enpara haricinde Finansbank’ın ayrıca KrediGO adında farklı bir çalışması daha bulunmaktadır. Akıllı telefonlar üzerinden indirilebilen bu uygulama ile internet üzerinden kredi başvurusu yapılabilmektedir. 30,000 TL’ye kadar kredi çekebilen Finansbank kullanıcıları, 48 ay vade seçeneği ile kredilerini rahat bir şekilde ödeyebilmektedir.

Denizbank – Dijital Deniz

Uygun faiz oranları, masrafsız ve sigortasız kredi veren Dijital Deniz, müşterilerinin evlerinde oturduğu yerden kredi alabilmelerine olanak sağlamaktadır. 30,000 TL’ye kadar kredi veren Denizbank, sigorta ve masraf ücreti almamasından dolayı tercih edilmektedir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir