İnstagram’da Engel Kaldırma

Son zamanlarda yoğun ve aktif bir şekilde kullanılan İnstagram için, yeni bir çözüm üzerinde çalışılıyor. Yapılan çalışmalarda, nasıl daha aktif insagram kullanılabilir sorusu cevaplanıyor her zaman. Biz size bu yazımızda İnstagram engel kaldırma yöntemlerinden bahsedeceğiz. İki kişinin birbirini engelleyip, sonra bulamama sorunu malum pek çoğumuzun başına geliyordur. Bu soruna dair çözümleri de şu şekilde sıralayalım.

  • Kişinin kullanıcı adına dokunun ve profilini açın (engel kaldırmak istediğiniz kişi)
  • İPhone ya da Android cihazlarınız var ise sağ üst tarafta üç nokta şeklinde bulunan detayları incelemenizi öneriyoruz.
  • Ayarlar içerisinde engellenenler klasörü var. Engellenen kullanıcılar bölümüne tıklayın ve engelini kaldırmak istediğiniz kişinin, profiline giriş yapın.
  • Ardından kullanıcının engellemeyi kaldır isimli bölümünü tıklayın,

İnstagram’da Engel Kaldırma İşlemi

İşlem bu kadar kolay ve pratiktir değerli arkadaşlar. Sosyal medya uygulamaları arasında önemli bir yere sahip olan İnstagram için, pek çok kişi bu tarz şeyleri sonradan öğreniyor. Bunu da deneyerek öğreniyor ya da şans olarak denk geliyor. Bu yazımızda bütün işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde ön plana çıkarmanız için gerekli seçenekleri derledik sizler için. İnstagram güncellemelerine göre değişiklik yapılır ise, aradığınız bölümü bulamaz iseniz, sitemiz üzerinde duruma dair yine bir güncelleme içeriği ekleyeceğiz tekrar çözüm üreterek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir