Instagram Video ve Fotoğraf İndirme

İnstagram üzerinden video ve foto indirme işlemi için, çeşitli programlar kullanabilirsiniz. Bu uzun zamandır insanların istediği bir durum. Haliyle pek çok telefon da bu konu düşünülüyor. Foto için ss alma yöntemi kullanılıyor. Yani screen shot tekniği. Ama video için de bu tarz kayıt programları kullanılabilir. Ya da alternatif olarak telefonlar için üretilen Mobizen, Scr Screen Recorder gibi video indirme yazılımlarını tercih edebilirsiniz. Bu kapsam dahilinde hem işiniz kolaylaşacak, hem de çok daha rahat bir şekilde ınstagram video indirme işlemini yapmış olacaksınız. Uygulama ile birlikte videonun ya da görselin linkini alarak indirme yapabilirsiniz. Bilgisayar üzerinden de aynı şekilde indirmeleri bir link kopyalama işlemi ile yapabilirsiniz. Ekran görüntüsü alma işlemi biraz daha video ve görsel kalitesini düşüreceğinden dolayı, bu yöntemleri incelemenizi pek önermiyoruz. Ama yine de kesinlikle sizin bileceğiniz bir yöntem olacaktır bu. Bu yüzden önerimiz, daha çok program ve yazılım ile ilgili olarak çözümlere ulaşmanız olacak.

Instagram Telefonda Fotoğraf Nasıl İndirilir?

Telefon için ve Android cihazlar için pek çok program ve uygulama var. Uygulama mağazasına girerek, İnstagram video indirme yazarsanız bu konuda da karşınıza pek çok uygulama çıkacaktır. Biz sizlere kolaylık olması adına bu programların isimlerini yazımızın devamında paylaşıyoruz. Bu programlardan birini tercih ederek instagram fotoğraf indirme işlemini yapabilirsiniz.

InstaSave – Programı indirdikten sonra telefonunuza kaydetmek istediğiniz resmin sağ üstünde bulunan üç noktaya tıklayın ardından Paylaşım Url’sini Kopyala seçeneğine tıklayın.

Şimdi InstaSave adlı uygulamayı açın, kopyaladığınız bağlantıyı gerekli alana yapıştırın ve indir butonuna tıklayın.

InstaGet – İos işletim sistemi için geçerli olan uygulamadır.

İnstagram Bilgisayarda Fotoğraf İndirme

Instagram‘da indirmek istediğiniz fotoğrafa farenizde sağ tık yaparak bağlanıyı kopyala seçeneğine tıklayınız. Kopyaladığınız linki  Downloadgram.com adlı siteye  giriniz, ardından kopyaladığınız bağlantıyı gerekli alana yapıştırınız. Son olarak indir butonuna tıklayın.

Instagram fotoğraf indirme pc için geçerli yöntemden bashettik umarız faydalı olmuştur.

Instagramdan resim indirmek için Savedeo.com sitesini de kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir