İnstagram Uygulama İzni Kaldırma – Kesin Çözümü

Uygulama izni kaldırma konusunda, İnstagram eskiden çok zorluyordu insanları. Instagram kendi kendine takip ediyor sorunu çözümü artık çok daha farklı noktalara geldi ve ınstagram kendi kendine fotoğraf beğeniyor benzeri sorunları çok hızlı bir şekilde çözebiliyorsunuz. İnstagram uygulama izni kaldırmak için, belirli sebepleriniz olabilir. Mesela uygulama gereksiz yere reklam yapıyor olabilir. Ya da son güncellemesi ile sizin hesabınızda farklı beğeniler ve benzeri durumlar oluşturuyor olabilir. İşte bu yüzden, İnstagram uygulama izni kaldırma konusunda etkin bir çözüm üretmeye çalışıyoruz. Bildiğiniz gibi site üzerinden ve diğer mecralardan rahatlıkla yapılabilen uygulama kaldırma işleri için, öncelikle instagram profilinizin ayarlar bölümüne gelmeniz gerekiyor. Sonrasında ise oradan istemediğiniz uygulamayı kaldırabiliyorsunuz. Yani sırasıyla ayarlar, uygulamalar ve istemediğiniz uygulamaları kaldırmak için çarpı kısmı. Bu süreç ile birlikte oldukça hızlı ve kolay bir şekilde ilerleyecek olan çalışmalarınızı kendiniz de ön plana çıkarabilirsiniz.

Instagram Kendi Kendine Takip Ediyor Sorunu Çözümü

1- Instagram uygulamasına giriş yapınız. Eğer bilgisayar üzerinden işlem yapacaksınız ınstagram ana sayfasına giriş yapınız.

2- Hesap bilgilerinizi girdikten sonra sağ üstte bulunan “Profil” seçeneğine tıklayınız.

3-Profil sekmesine tıkladıktan sonra “Profili Düzenle“ seçeneğine tıklayınız.

4-Profil Düzenleme sayfasına giriş yaptıktan sonra sol tarafta bulunan sekmeden “İzinli Uygulamalar” sekmesine tıklayınız.

Buraya tıklayarak direk ınstagram uygulama kaldırma izinleri sayfasına ulaşabilirsiniz.

5-Burada bulunan uygulamaların izinlerini Erişimi İptal Et butonuna tıklayarak kaldırın.

 

Instagram Uygulama İzinleri Kaldırma – Android & İos

Mobil uygulamaların son dönemdeki güncelleme sıklığının artması ile birlikte, İnstagram bu konuda da bir artı yarattı ve telefondan da güncelleme yapabilmemize imkan sağladı.

Yukarıda anlatmış olduğumuz işlemlerin aynısı telefonlarınızda da geçerli olacaktır. Yapmanız gereken ınstagram sayfasına giriş yaptıktan sonra tarayıcınızda “Masaüstü siteyi iste” seçeneğini aktif etmek  ve yukarıdaki işlemleri aynen uygulamak olacaktır.

ÖNEMLİ: Uygulamaları kaldırdıktan sonra kesinlikle şifrenizi değiştiriniz bu sayede hesabınız artık sizin kontrolünüzde olacaktır. Buraya tıklayarak ınstagram şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Umarız ınstagram takip ettiklerim artıyor sorununuz ortadan kalkmıştır.

3 Yorum

  1. Bende izinli uygulama yok diyor. Ama takip ettikleri 1400 e ulaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir