Instagram Takipçi Arttırma Yolları

Instagram Takipçi Arttırma Yolları

Dünya genelinde en fazla kullanılan sosyal medya ağlarından birisi Instagram olunca kimi kaç kişinin takip ettiği de büyük önem kazanmaya başladı. Bir ürün satan hesap olabilirsiniz veya çok takipçiniz olmasını isteyebilirsiniz. Instagram’da takipçi artırmanız için uygulayabileceğiniz bazı yöntemler var. Yazımızda sizlere bu yöntemler hakkında bilgi vereceğiz.

İnstagram hesabınızın takipçilerini arttırmak ve daha fazla kişiyle etkileşim halinde olmak istiyorsanız uygun  instagram takipçi fiyatları ile SadeceOn sizleri bekliyor. 10 Liradan başlayan fiyatlarla ister bot takipçi, ister gerçek ve aktif Türk takipçi, ister bayan takipçi hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. İhtiyacınız olan takipçi sayısı kadar dilediğiniz paketi seçebilirsiniz. Güvenli ödeme yaparak, içiniz rahat bir şekilde satın alım yapabilirsiniz.

Hashtag Çok Önemli

Instagram takipçi artırma evresinde fotoğraflarınız çok beğeni alması ve çok kişi tarafından görülmesi çok önemlidir. Bu evrede dünya genelinde en fazla kullanılan hashtagleri araştırarak bu hashtagleri kullanabilirsiniz. Bu şekilde fotoğraflarınız daha fazla kişi tarafından görülecektir. Bu kişilerin sizleri takip etme olasılığı da var.

Başkaların Fotoğraflarını Beğenin ve Yorum Yapın

Bir kişinin fotoğrafını beğenmek ve yorum yapmak bir iletişim yoludur. Instagram üzerinden popüler kişileri takip edin, bu kişilerin düzenli olarak fotoğraflarını beğenin ve yorum yapın. Günde 50 ile 100 beğeni yapmanız ve 10 – 20 tane yorum yapmanız sizin takipçi sayınızın yavaş yavaş artmasını sağlayacaktır.

Paylaşılan Zaman Çok Önemli

Instagram üzerinden fotoğraf veya video paylaşacağınız zaman zamanına da dikkat etmelisiniz. Genellikle en fazla etkileşimin olduğu zaman dilimi ülkelere göre farklılık göstermektedir. Sizler kendiniz için en uygun olan zaman dilimini paylaşım yaptıkça anlayacaksınız. Bu yüzden ilk başlarda farklı zamanlarda paylaşımlar yaparak bunu tespit etmelisiniz. Fotoğraf paylaştıktan sonra paylaştığınız fotoğrafın takipçilerinize ulaşması için ilk 2 – 3 saat çok önemlidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir