GİZLİLİK POLİTİKASI

GİZLİLİK POLİTİKASI
Merakliplatform.com olarak ziyaretçilerimizin gizliliğine ve kişisel haklarına fazlasıyla önem gösteriyoruz. Sitemiz üzerinden bizimle etkileşimde bulunabileceğiniz her alanda, gizliliğinizi ve güvenliğinizi mümkün olan en üst düzeyde tutmak için aşağıdaki adımları uyguluyoruz.

Yorum alanları,
İletişim sayfası : İLETİŞİM

Yorum Alanı
Web Sitemiz üzerinde etkileşimde bulunabileceğiniz ilk alan olan Yorum kısmında e-posta adresleriniz üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmamaktadır. Burada e-posta adresinizin istenme sebebi, yorum alanları dışında sizlerle iletişim kurma gereğidir.

İletişim Sayfası
Bu sayfa aracılığı ile site yetkilileri ve editörlere ulaşabilirsiniz. Size geri dönüş yapılabilmesi için kendi e-posta adresinizi girmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler de sizin güvenliğiniz ve haklarınız için tamamen güvenilir tutulmaktadır.

Sosyal Ağlar ve Paylaşım
Meraklı Platform’da kullandığımız Facebook, Twitter, Google Plus ve diğer Sosyal Ağ bileşenleri, ilgili sitelerin geliştirici sayfalarında paylaştıklarımız sosyal paylaşım sitelerinin denetiminde olan güvenli bileşenlerdir. Burada Meraklı Platform olarak; ilgili sosyal ağların gizlilik politikaları dışında farklı bir politikamız bulunmamaktadır. Bunun için yukarıdaki sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

Sitemiz tamamı ile Google Politikalarına uygun olarak tasarlanmıştır.