Galaxy S8 Hiçbir Cihazda Olmayan Özellikleriyle Geliyor

Mobil dünyası içerisinde markalar birbirleri ile rekabet ortamı içerisine girerken yeni üretimlerde hız kesmeden teknoloji pazarlarına sunulmaya devam ediyor. Samsung’un merakla beklenen yeni amiral gemisi ile ilgili bilgiler de hız kesmeden gelmeye başladı. Online platformda varılan kaynaklara göre ise yeni amiral gemisinin diğer cihazlardan farklı bilinmeyen özelliklere sahip olacağı da duyuruldu. Doğal olarak teknoloji kullanıcıları da mobil cihazı diğer cihazlardan ayıran özelliklerin neler olduğu konusunda düşünmelerine yol açtı.

galaxys 8 özellikleri

Cihazın Bluetooth 5.0 özelliği sayesinde akla gelecek ilk mobil cihazı olacağı söyleniyor. Bluetooth 5.0 özelliğinin olması ile artık daha yüksek bir hız avantajından yararlanma imkanı doğarken, daha geniş mesajlaşma kapasitesine de sahip olunacaktır.

Galaxy S8 Bilinmeyen Özellikler arasında ise Batarya: 4000 mAh özelliği, Ön kamera: 8 MP, Arka kamera 16 MP, Hafıza: 64 ve 128 GB, Ekran Boyutu 5.2 İnç özelliğine sahiptir. Yüksek kapasite özelliği sayesinde teknoloji kullanıcıları da rahat resim çekme, video kaydı, geniş mesajlaşma kapasitesi, sorunsuz arama ve görüntüleme gibi pek çok işlevlerden de gönül rahatlığı ile yararlanma şansına sahip olacaktır.

Galaxy S8 Fiyatı Ne Olacak?

Bir diğer merak edilen temel sorulardan birisi de Galaxy S8 Fiyatı ne olacağıdır. Elde edilen bilgilere göz atıldığında ise çok fonksiyonlu ve hiçbir cihazda bulunmayan özellikleri ile göz dolduran cihazın fiyatı ise 850 dolar gibi bir fiyatla teknoloji pazarında satışa sunulacaktır. Şimdiden pazara sunulup tanıtımı yapılması adına da teknoloji kullanıcıları gün sayıyor diyebiliriz. Fakat kısa bir zaman içerisinde Galaxy S8 cihazın tanıtımı yapılarak, mobil cihazlara belirlenen fiyat aralığıyla birlikte sunulacağı düşünülmektedir. Tam olarak ne zaman pazarda yer alacağı konusunda kesin bir bilgi yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir