Fortnite Bedava Hesaplar

Fortnite, 2017 yılında Epic Games ve Can Fly tarafından geliştirilip piyasaya sürülmüştür. Birçok kişi fortnite oyununun bir Battle Royal (hayatta kalma) oyunu olduğu düşünür. Yazının devamında fortnite bedava çarlar bulunuyor. Oysa; Fortnite oyununu Battle Royale ile sınırlamak oldukça yanlıştır. Co-Op ve sanal oyun türünde olan bu oyun daha anlaşılır olabilmesi için Left 4 Dead ve Minecraft karışımı olduğunu söyleyebiliriz. 2017 yılında PUBG oyununa rakip olarak sunulan Fortnite, tamamen ücretsiz olmasından dolayı oldukça benimsendi. Bugün dünyanın en çok oynanan 2 oyunu olan Fortnite, başta PC olmak üzere Mobil, PS4 ve Xbox One üzerinde oynanılan biliyor.

Fortnite Nasıl Oynanır?

Fortnite Bedava Hesaplar
Fortnite Bedava Hesaplar

Fortnite oyununda temel mantık şu şekildedir; Save the World, Kreatif ve Fortnite Battle Royale oyun modlarından herhangi birisini seçerek bir takım oluşturabilir ya da oluşturulan takımları katılabilirsiniz. Takımlar maksimum 4 kişiden oluşabilir. Oyun içerisinde sayısız görevlerin yer aldığı Fortnite içerisinde içerik bakımından oldukça geniş seçenekler bulunduğunu söyleyebiliriz. Özellikle PvE kısmı hala yapım aşamasında olup tamamen bittiğinde oldukça farklı bir boyuta geleceğini söyleyebiliriz. Bu oyunun Minecraft ve Left 4 Dead karışımı olmasındaki temel nedenlerden birisi sunulan modlardan dolayıdır.

Fortnite oyununun bu kadar benimsenmesindeki ilk neden tabii ki oyunu ücretsiz olmasıdır. Bildiğiniz üzere PUBG Steam üzerinden 87 TL gibi bir ücretle satılmaktadır. Bununla birlikte Epic Games Fortnite oyuncularının her alanda öneri ve taleplerini dikkate almasıdır. Sürekli olarak oyuncuların isteklerini yerine getiren Epic Games fortnite gelecekte de oynanabilir hale gelmesi için elinden geleni yapmaktadır.

Fortnite Bedava Hesaplar

Fortnite Bedava Hesaplar
Fortnite Bedava Hesaplar

Fortnite bildiğin üzere deneyim kazanılarak öğrenilen bir oyundur. Oyuncularının seviyesi arttıkça rakiplerin gücü de giderek artmakta. İleri aşamadaki rakiplerle mücadele etmek isteyen birçok kişi kendini geliştirmek için oyuna yeniden başlamak istemekte. Bu gibi durumlarda birçok kişi sıfırdan hesap açmak yerine Fortnite bedava hesaplar üzerinden kendilerine bir hesap alarak oyuna kaldığı yerden devam etmektedir. İnternette çok fazla Fortnite bedava hesaplar adı altında içerikler paylaşıldığını görüyorsunuz. Fakat; içeriklerine baktığınızda hesapların fortnite ile doğrudan bağlantılı olmadığını görebilirsiniz.

Meraklı platform olarak sizlere daha önce birçok oyunda vermiş olduğumuz hizmeti Fortnite için de vermek istiyoruz. Fortnite bedava hesaplar konusunda elimizde bulunan onlarca hesabı sizler herhangi bir karşılık beklemeden veriyoruz. Bu hesaplar kesinlikle denenmiş olup oyunlara başarılı bir şekilde giriş yapmıştır. Okuyucularımız için sadece 1 adet hesap alma hakkı sunuyoruz. Aldığınız hesapları yazımıza altında bulunan yorum bölümüne belirterek diğer okuyucuları da bilgilendirmenizi rica ederiz. İşte merak edilen Fortnite bedava hesaplar;

FORTNITE Hesapları

Joakim@markvardsen.no: Dembele19

leah_gjerdin@hotmail.com: lokka123

kimma-cosworth@hotmail.com: BimmerE36

fognmarius@hotmail.no: Minecraft19

Lars.normann@gmail.com: Binders2

hoftvedt2005@yahoo.es: andreas12

Thenosferatu99@gmail.com: Ostepop99

sandern99@gmail.com: nesheim321

anders@kjorpent.no: Andreas2009

Staale.Stokkeland@hotmail.com: Vegard123

Kalle359@hotmail.com: kalle123

susiK52@gmail.com: starwars747

Lukas.Lang@gmx.ch: matura99

anderwintorres968@gmail.com:Torres1234

izactrainor@yahoo.com:dinoman09

maniacu_mirel4all@yahoo.com:Muiemuie18

ninogamer@hotmail.com:xangelinox15

ward.terry84@gmail.com:Iwbp2011

sergos96@gmail.com:Sergos1996

matty2000@verizon.net:daffy123

victor.heitor.goncalves@gmail.com:64744Da9

michael_nielsen_14@hotmail.com:m1kk31989

jokaratekis@gmail.com:p0809416627

moussetik66@gmail.com:Mousse55

Çalışmayan fortnite çarları için yorum kısmından bildirimde bulunun.

95 Yorum

  1. Bana Grootlu hesap atabilirmisiniz yoksa bana karakterli bir tanede atabilirsiniz.

  2. Bana birtane fortnite hesabı lazım guel bi gesap 5,10,15 kostumlu varmıdır

  3. Elinizde FM20!li hesap varsa verebilir misiniz??? lütfen

  4. abiii lütfenn bana bi hesap hesabımda sadece mamut skini var abi lütfennnnnnnn

  5. Admin lütfen hesap verir misin papelli olursa sevinirim

  6. Kardeşim burda hesab deniyoz olmuyo bana 1 tane black night li hesab verirmisin

  7. Merhaba hepsini denedim olmadı bana sadece bir hesap ama skinli bir hesap verirmisiniz

  8. abi hiçbiri çalışmadı vbuckslı hesap verir misin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir