Football Manager 2018 Yabancı Sınırlaması Kaldırma

Football manager oyunu için yabancı sınırlaması kaldırma durumunu, ön plana çıkarıyoruz. Yabancı sınırlamasını genelde son zamanlarda isteyen çok birey var ve bu da çalışmalar için haliyle yoğun bir durum yaratıyor. Bunun için çeşitli yamalardan destek alabilirsiniz değerli okurlarımız. Zira bu konuda ön plana çıkarılan yeni yamalar var ve bu yamalar da çeşitli anlaşmaları içeriyor. Bu yüzden güncelleme konularında, çeşitli tasarımlar yapılıyor ve yama olarak ortaya çıkarıyor. Sınır kaldırarak, yabancı transferler konusuna dahil olarak pek çok çalışmayı kullanabilirsin.

Yamayı kullanma konusunda editörden ayarlara giriyoruz ve oradan bölgeyi Türkiye olarak değiştiriyoruz. Ülke profilinde ise ayarları ön plana çıkararak, çeşitli noktaları kullanabilirsiniz.

Online oyunlarda da bu noktada büyük bir değişim var ve gelişim var. Bu yüzden çeşitlilik noktasında da farklı detaylar ve datalar çıkıyor karşımıza. Bu yüzden ve farklı noktalarda da ayrıntılara ulaşabiliyoruz. Online yamalar bizler için gayet etkin çözümler yaratıyor. Yabancı sayısının artışı ile ilgili olarak sınırların kaldırıldığını rahatlıkla görebiliriz. Yabancı kısıtlamanın kaldırılması konusunda online kullanımları takip edebilirsiniz. Football Manager Editörü ile ilgili olarak, bu ayarları takip edebilirsiniz. Sonradan gelen bu kuralları oyuna ekleyebiliyoruz. Fakat editöre rağmen veri tabanında ülke kurallarını değiştirmek çok zahmetli bir iş, çok uğraş gerektiriyor. Birebir yabancı kuralını uygulamaya gerek yok, yabancı limiti olmasın yeter diyorsanız daha basit bir yol var.

İlgili Makaleler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir