FLO İndirim Kodları

1960 yılında küçük bir atölyede çalışmalara başlayan FLO, bugün ayakkabı alanındaki en büyük şirketlerden birisi haline gelerek ülkemiz başta olmak üzere yurt dışında da yüzlerce şubesi bulunan bir merkez haline gelmeyi başarmıştır. Kadın, erkek, çocuk için ayakkabı üreten şirket, akla gelebilecek her tarzda her renkte ürünler üreterek indirimli fiyatlar ile kullanıcılara doğrudan en iyi hizmeti vermeye çalışmakta. Kendi adına ait olan ürünlerin tamamını sahip olduğu fabrikalar içerisinde üreten şirket, bununla beraber dünyanın önde gelen birçok markadan da binlerce çeşit ayakkabılar satın alarak müşterilerine çeşitlilik sunmakta. Şirket, piyasaya sürmüş olduğu ürünlerde en uygun fiyatları veriyor olmasına karşın ekstre olarak indirim kuponları da sunmaktadır. Bu yazımızda FLO indirim kuponları hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Flo, 1960 yılından bu yana ayakkabı üretimi konusunda söz sahibi olup sektörün ülkemizdeki en iyi temsilcileri arasında yer almakta. İlk etapta küçük dükkanlar ile sektör içerisinde yer almaya çalıştığını, zaman içerisinde mağaza sayısını artırdığını ve ülke içerisinde 81 mağaza açarak aktifliğini iyi bir şekilde yaygınlaştırmış durumda. Genel olarak her şehir merkezi içerisinde bulunan Alışveriş merkezileri içerisine mağazalar açan FLO, bununla beraber şehir merkezleri içerisindeki işlek caddelere de mağazalar açarak müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeye çalışmakta. Bununla beraber şirketin sunmuş olduğu FLO İndirim Kodları hakkında da bilgiler vermeye çalışacağız.

FLO İndirim Kodları 2018

FLO İndirim Kodları konusunda arayışlarda bulunan kişilere birkaç öneride bulunmaya çalışacağız. İlk olarak 125 TL ve üzeri bir alışveriş yapmanız durumunda alışveriş sepetinizin indirim kısmına giriş yaptığınızda FL25ASK yazmanız durumunda durumunda anlık olarak 25 TL indirim kazanabilirsiniz. Bununla beraber FLO internet sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerde seçili ürünler üzerinden alışveriş yapmanız durumunda da ekstre olarak 25 TL ile 50 TL arasında indirimler kazanabilirsiniz. FLO internet sitesi üzerinden 75 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde herhangi bir kargo ücreti ödemeyeceğinizi belirtmek isteriz. Şubeler üzerinden bulamadığınız ya da istediğiniz numarada ayakkabılara ulaşamanız durumunda internet sitesi üzerinden sınırsız alışverişler yapabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden yaptığınız alışverişlerde değişim, iade gibi haklarınızda bulunmaktadır.

 

İlgili Makaleler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir