Fatih Şifresi Okul İnterneti

Teknoloji, zaman içerisinde gelişmesi ile beraber artık hayatımızın bir parçası olmuş durumda. Bu yazımız içerisinde okul internetine bağlanmak için gerekli olan fatih şifresi paylaşımını yapıyoruz. En güncel fatih okul şifresi, yazımızın devamında bulunuyor. Teknolojinin gelişmesi insan hayatı içerisinde hem olumlu hem de olumsuz değişimlere neden olmuştur. Öğrenme, araştırma durumlarını neredeyse tamamen yok eden İnternet, öğrencilerin kısa yoldan aradıklarına ulaşmasına neden olmuş durumda. Eğitim ve öğretimi kolaylaştırmak, bilgiye hızlı yoldan ulaşılmasına olanak sağlayan devlet, artık her okulda, her sınıfta akıllı tahta sistemleri kurarak eğitimlerin daha ileri seviyelere ulaşması sağlanmıştır. Milli Eğitim Bakanlığının Fatih Projesi kapsamında yapılan akıllı tahta sistemi beraberinde her okulda, her sınıfta Wi-Fi internet bağlantısının da kurulmasına olanak sağlamıştır. Fatihin wi fi şifresi sadece yöneticilerde olmakta olup ihtiyaç dahilinde kullanıldığı ifade edilmektedir.

fatih wifi şifresi

Fatih İnternet Şifresi 

Güncel Fatih şifresi: !1qaz2WSX3edc4RFV%56
Fatih şifresi: F@M2015i#Eb23TC
Fatih şifresi: verdijm@n1453
Fatih şifresi: f1@2t34ih5
Fatih şifresi: T1F0@7T1IH1Y4E5G3IMTEEBKC!0+R%U^9M£C
Fatih şifresi: Fatih.1234

Önemli bilgi: Eğer F@tih internet ağı telefonunuzda gözükmüyor ise aşağıda anlatmış olduğumuz yöntemi uygulayın.

  1. Wifi (kablosuz) ayarlarına girin,  ekle ibaresine tıklayın.
  2. İnternet adı alanına ” F@tih  “ yazın.
  3. Şifre alanına yukarıda verdiğimiz ilk şifreyi yazın ve bağlantıyı kurun. Şifre hatası ile karşılaşırsanız diğer şifreleri deneyin.

Fatih, bir proje olmasından dolayı 81 ildeki tüm okullara aynı tahtalardan, aynı internet sistemleri kurulmasından dolayı şifrelerinin de aynı olduğu gözlemlendi. Öğrencilerin kullanım alanlarına kapalı olan internetler, sadece ders sırasında öğretmenin kontrolü ile tahta sistemleri üzerinde kullanılmakta. Son zamanlarda birçok öğrencinin ve kişinin üzerinde çalıştığı Fatih Wi-Fi şifresi 2019 sonunda çözümlenebildiği, şifrelerin artık ortaya çıktığını söyleyebiliriz. Öğrencilerin de sürekli bu alanda araştırmalar yaparak okulda internet kullanımı yapmak istemelerinden dolayı şifrelerin kırıldığını söyleyebiliriz. Bu yazımız içerisinde mutlu bir haber olarak Fatih şifreleri hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Şifrelerin farklı olmasının nedeni bulunulan şehir, modem türlerinin farklı olmasından kaynaklanmaktadır. Ara ara fatihin şifresi değiştirildiğini hatırlatmak isteriz.

İlginizi Çekebilir: Fatih Çalışan VPN Programları Devamlı Güncel Anonytunes Şuan çalışan tek vpn programı.

Güncel Fatih Wi-Fi şifrelerini yukarıda dile getirmeye çalıştık. Biraz öncede değindiğimiz gibi bu şifreler sürekli değişkenlik göstermektedir. Bir şifre bazı okullarda aktif değilken diğer okulda aktiflik gösterebilmektedir. Bu nedenle sizde çalışmayıp farklı bir şehirdeki arkadaşınızda aktif olması oldukça normal olduğunu söyleyebiliriz. Sistemden elde ettiğimiz bilgilere göre şifrelerde sürekli olarak yenilenmeler geleceğini, zamanla listemizin güncelleneceğini belirtelim. Bununla beraber liste içerisinde olmayan fakat sizin elinizde bulunan fatih internet şifresi bilgilerini de bizlere Yorum bölümü üzerinden gönderirseniz birçok kişi ile paylaşmamıza yardımcı olursunuz.

Fatih projesi hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, http://fatihprojesi.meb.gov.tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir