Fatih Çalışan VPN Programları Devamlı Güncel

Fatih projesi kapsamında ülkemiz genelinde neredeyse tüm okullara internet bağlantısı ve akıllı cihazlar sağlanıyor. Proje kapsamında sağlanan internet bağlantısı ise birçok öğrenciyi hayal kırıklığına uğratıyor. Neredeyse tüm internet sitelerinin engelli olduğu Fatih ağında gençler internet özgürlüğünden mahrum bırakılıyor. Fatih ağı vpn 2020 yılında geliştirilmiş ve yenilenen güvenlik, engelleme yöntemlerine uyum sağlayarak sorunsuz bir şekilde çalıştırılmıştır. Bu kapsamda tek ihtiyacınız fatih projesi kapsamında sunulan internette çalışan bir VPN programı ya da uygulaması. Fatih çalışan VPN programları listemiz arasından sizin için en uygun olanı seçebilir ve bağlantınızı sağlayabilirsiniz.

Gerekli Yazı: Fatih Wi-Fi Şifresi Okul İnterneti için geçerli güncel şifreler.

Geçmiş dönemler hotspot shield vpn oldukça hızlı ve aktif bir şekilde Fatih okul internetinde kullanılabiliyor olsa da günümüzde maalesef bu ve benzeri çok bilinen popüler VPN uygulamalarının çalıştığını söyleyemeyiz. Fakat bu engellemelerin üzerinden kısa bir süre geçmesi ardından yeni programlar ve engel aşma yöntemleri sayesinde internet özgürlüğünüz kısıtlanmadan rahatça internette sörf yapabilirsiniz. Sizler için devamlı güncelleyeceğimiz bu yazımızda Fatih okul interneti için VPN servisleri paylaşacağız.

Fatih İnternet Engeli Kaldırma

Birçok öğrencinin merak ettiği ve sorunu çözebilmek için oldukça fazla çaba sarf etmesine rağmen sonuca varamadığı Fatih internet engellemesi artık rahatlıkla aşılabiliyor. Fatih internet engeli kaldırma 2020 yılı itibariyle farklı bir yöntem ve programlar ile gerçekleştirilebiliyor. Bunun için tek yapmanız gereken Fatih çalışan vpn hizmeti bulmak. Elbette bunu tek tek deneyerek yüzlerce belki de binlerce VPN uygulaması arasından tespit etmeniz oldukça zor olabilir. Bunun için hazırladığımız bu yazıda sizlere çalışan programları listeleyeceğiz.

  • Psiphon VPN uygulaması Fatih VPN 2020 için geçerli ve çalışır durumdadır.
  • AnonyTun VPN ile Fatih internet ağında özgürce gezintinin keyfini çıkarabilirsiniz.
  • Secure VPN kullanarak Fatih ağında VPN özgürlüğüyle istediğiniz internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.
  • Thunder VPN kullandığınız takdirde internette özgürce sörf yapma keyfi yaşayabilirsiniz.

MEB tarafından devamlı olarak engellenmeye çalışılsa da yeni VPN uygulamaları ve gelişen engel aşım yöntemleri sayesinde Fatih projesinin engeli aşılabilmekte. Yukarıda sizlerle paylaştığımız uygulamaların çalışmaması halinde yorum alanını kullanarak bizi bilgilendirebilir ve yenileriyle güncellememizi isteyebilirsiniz. Fatih internet vpn 2020 güncel listeyi devamlı takip ediyor olacağız ve çalışmadığını fark ettiğimiz uygulamaları anında listeden kaldırıp yerine yenisini bulacağız.

İlgili Makaleler


Bir Yorum

  1. Selam admin, gerçekten kaç tane vpn vs. denediysem çalışmıyo. Yeni yöntemler, vpnler eklerseniz cok memnun kalırız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir