Facebook Sayfa URL Değiştirme

Facebook sayfalarında özellikle URL ile ilgili yeni bir düzenleme yapmak istediğiniz zaman, karşınıza pek çok engel çıkabilir. Bunların hepsi, genellikle yeni sayfalarda olur. Peki ama url değiştirmek mümkün mü? Gayet tabii. Son dönemlerde İnstagramın ön plana çıkmasıyla ve Twitter üzerindeki aktifliklerin artması ile Facebook ciddi anlamda gerilemeye başladı. Buna rağmen aktif kullanıcıları var ve insanlar bu konuda da farklı dokunuşlara ulaşmak istiyor. Madde madde sayfa url değiştirme sürecinden bahsedelim.

Ayarlara Giriyoruz

Hakkında kısmına giriyoruz. Oradan kullanıcı adı kısmına ulaşıyoruz ve hemen ardından da url değiştirme kısmından değişimleri yapıyoruz. Zaten sayfanın kullanıcı adlarını değiştirir isek, otomatik olarak kullanıcı adı da değişmiş oluyor. Bu durum eskiden zordu. Lakin Facebook yaptığı son güncelleme ile bu durumun da yolunu açmış oldu. Kişisel ihtiyaçlar dahilinde büyüyen, yenilenen ve ihtiyaçlara daha rahat bir çözüm sunan Facebook, herkes için bireysel bir çalışma sistemi oluşturuyor ve tamamen farklılıklarla ön plana çıkarılan bir süreç yaratıyor. Bu yüzden kullanıcı adı ve url değiştirmek, aynı işlem oluyor.

Belirli Limitler Var

Kullanıcı adı değiştirirken, belirli limitlerimiz var ve bu limitler dahilinde insanlar rahatlıkla değişim işlerini yapabiliyor. Bu limitler, genellikle ilk saatte 5 defa ile sınırlı. Yani tek seferde yapacağınız değişiklik (şayet başka bir kullanıcı adı yok ise), sizlere kolaylıkla imkan ve onay verdiriyor.

İlgili Makaleler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir