Facebook Gameroom Nedir?

Facebook oyun kullanıcılarına yönelik yenilikler yapmaya devam ediyor. Bu dönemlerde çıkardığı projeler ile oyun severlerin dikkatini çekmeyi başaran Facebook, yeni projesini tanıttı. Facebook Gameroom olarak adlandırılan bu proje, oyun severler için gelişmiş bir oyun deneyimi sunuyor. Bu yeni platformda artık 3D oyunların oynanması mümkün bir hale getirilmiş durumdadır.

Facebook bu platform sayesinde kullanıcılarına yüzlerce 3D oyunu ücretsiz olarak sunuyor. Zengin oyun seçenekleri bulunan Gameroom platformlarında her türlü oyunu görmenizde mümkündür. Aksiyon,fps,simülasyon,strateji,çoçuk oyunları,savaş vs. gibi her oyun platform üzerinden oyun severlere açıldı. 3D oyunların yanı sıra Unity tabanlı oyunları da buradan oynamanız mümkün olacak. Ayrıca mobil cihazlarda oynanan oyunları da bu platformda görebileceğiz.

gameroom

Facebook Gameroom’da oyun oynamak için sadece giriş yapmanız yeterlidir. Sizler için yayınlanan binlerce oyun arasından dilediğiniz seçip, hemen oyuna başlayabilirsiniz. Sade ve hızlı bir kullanıma sahip olan platformda aradığınız oyuna hızlı bir biçimde ulaşabilirsiniz. Yine online tabanlı oyunları da bu şekilde oynayabilirsiniz.

Eski Facebook oyunlarının temasını ise burada daha gelişmiş bir biçimde görebileceğiz. Oyunlar daha gelişmiş bir platformda bu şekilde oyun severlerin karşısına çıkıyor. Ücretsiz şekilde sunulan oyunların bazılarının içeriğinde ücretli eşyaları görmemiz mümkün olabilir. Facebook bu oyunların oynanmasını ücretsiz olarak sağlıyorken, oyun içeriğinde bulunan içeriklerin alımını ücretli olarak tutabiliyor. Bu yüzden platform üzerinden hem bu tarz, hem de tamamen ücretsiz oyunları da bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir