Facebook Ekli Olmayan Kişilerin Fotolarını Görme

Facebook üzerinde aktif olarak yapacağınız çalışmalar ve ön plana çıkarılacak çözümler her zaman var. Her zaman insanların yeni bilgilere ihtiyacı olabiliyor ve bu durumu her zaman için farklı şekillerde çözmeye çalışabiliyor. Bu yazımız da biraz bununla ilgili. Bu anlatacağımız yöntem, tamamen bilgi vermek adınadır. Bu yüzden detayları kullanıp kullanmamak sizin elinizdedir arkadaşlar.

 

Facebook Gizli Profillerin Fotoğraflarını Görme

  • Hesabınızda ekli olmayan profile girin.
  • http://findmyfbid.com/ linkine girin ve buradan, görmek istediğiniz hesabın linkini kopyalayın. Bu link size, kişinin İD numarasını söyleyecektir.
  • Burada verilen bir numara var (örneğin 10000937261651 gibi). Bu numarayı kopyalayın
  • https://www.facebook.com/search/[Buraya ID numarasını yapıştırın]/photos-of kısımlardaki parantez içine yapıştırın ve enter tuşuna basın.
  • Ardından söz konusu kişinin fotoğraflarını görmüş olacaksınız. Tamamen liste olarak karşınıza çıkacak olan fotoğraflar için de, oldukça kolay bir yöntem olduğunu söyleyebiliriz. Zaman kaybetmeyin ve sizler de bu teknikleri denemeye başlayın eğer ihtiyaç duyuyor iseniz.

Facebook, sürekli güncellenen bir platform. Bünyesinde bulunan onlarca açıktan ziyade, daha çok kendini ön plana çıkaran bir platform olduğu için, açıklar da her zaman kapatılıyor. Çünkü kullanıcılar mail yoluyla facebook’a ulaşıyor ve açıkları bildiriyor. Bu yüzden bu bahsettiğimiz yöntem her ne kadar bir açık gibi görünse de, aslında defalarca kullanılmış ve sürekli olarak da kullanılmaya devam ediliyor.

İlgili Makaleler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir