Expigment Krem Nedir? Expigment Fiyatı ve Kullananlar

Expigment krem ciltte yarattığı mucizevi değişimlerle tanınan bir üründür. İltihaplı sivilceler sonrasında yüzde kalan lekeler, güneş lekeleri, ciltte farklı sebeplere bağlı olarak ortaya çıkan renk farklılıkları gibi birçok soruna karşı oldukça etkilidir. Bu yazımızda bu tür cilt sorunlarını yaşayan ve çare arayanlar için Expigment krem nedir? Expigment fiyatı ve kullananlar tarafından yapılan yorumları derledik.

Özellikle cilt yüzeyinin üst tabakasında ortaya çıkan leke, çil ve koyu renkli halkalar şeklinde ortaya çıkan izlerin giderilmesinde kullanılan bir kremdir. Expigment krem, son dönemlerde oldukça yaygın olarak kullanılan ve kullanıcı yorumlarının neredeyse tamamının olumlu olması sebebiyle sosyal medyada sıklıkla konuşulan bir ürün haline gelmiş bulunmaktadır.

Expigment Nedir?

Expigment krem ana etken maddesi hidrokinon olan ve bu madde sayesinde cilt ve deri açma özelliğine sahip bulunan bir üründür. Hidrokinon cilde renk veren melaninin oluşmasını yavaşlatarak ciltte daha fazla renk farklılaşmasının önüne geçer. Böylece ciltte oluşum halinde olan farklı renkteki cilt yapıları normal rengine dönerek estetik görünüm kayıplarının meydana gelmesi engellenir. Güneş lekeleri ve vücudun farklı bölgelerinde meydana gelen çillenmeleri yok etmenin yanı sıra sivilce lekelerinin de giderilmesini sağlar. Ancak çok etkili bir ürün olması sebebiyle expigment krem nedir konusunda bilgi sahibi olunduktan sonra kullanılması tavsiye edilmektedir.

Expigment krem ne işe yarar

Expigment Krem Ne İşe Yarar?

Sorunlarının giderilmesi adına kullanılan yüksek etkili bir kremdir. Kısa sürede etki etmesi sebebiyle mucizevi bir krem olarak oldukça popüler bir hele gelen krem, doğru ve ölçülü kullanıldığında birçok cilt sorunuyla baş edebilmenizi sağlar. Ancak cilt sorunları konusundaki beklentilerin elde edilebilmesi için expigment krem ne işe yarar hakkında kısa bir araştırma yapmadan kullanılmaması gerekir.

  • Yaşlanmaya bağlı cilt lekelenmelerini önler
  • Cilt koyulaşmalarını gidermede etkilidir.
  • Cildi yeniler
  • İltihap sonrası ciltte kalan izleri yok eder
  • Güneş lekelerini ortadan kaldırır
  • Sivilce ve çil oluşumlarını yok eder

Etkisini kısa sürede gösteren krem, ciltte yarattığı mucizevi değişimlerle daha genç ve güzel bir cilt yapısı oluşturur.

Expigment Fiyatı Ne Kadar?

Expigment %2 ve %4 olmak üzere iki farklı ürün olarak satışa sunulmaktadır. Kremin 2020 fiyatları ise %2 expigment 13,30 TL, %4 expigment krem 13,56 TL şeklindedir. Cilt sorunlarına çare arayan herkes internet üzerinden araştırma yaparak veya eczanelerden fiyatı konusunda bilgi alarak ürünü temin edebilirler.

Expigment %2 – %4 Farkı Nedir?

Expigment krem piyasada iki farklı şekilde satılmaktadır. Kremin içeriğinde bulunan hidrokinon oranına göre farklılık gösteren ürünler lekelerin seviyesindeki farklılıklara göre ürün kullanımı gerektirir. Bu sebeple ürünü tedarik etmeden önce cildinizdeki sorun ve Expigment %2- %4 nedir konusunda bilgi sahibi olmak gerekir. Cilt sorunlarının giderilmesi amacıyla hekim tarafından %2 krem ile başlanmakta, leke seviyesi fazla ise %4’e geçiş yapılarak kremin etkisi artırılmaktadır.

Expigment Krem Kullananların Yorumları

Son dönemlerde oldukça yaygın bir şekilde kullanılmakta ve birbirinden farklı cilt sorunlarının giderilmesinde olumlu sonuçlar vermektedir. Expigment kullananların yorumları incelendiğinde hangi sorunlar için hangi türünün yararlı olduğu çok daha net bir şekilde görülmektedir.

Bazı kullanıcılar yüzlerinde ortaya çıkan çillerin kısa sürede azaldığını ve bu sonuç sonrasında kullanmaya devam edeceğini belirtmiş. Kimileri yüz bölgesinde estetik kayıplarına sebep olan sivilcelerle mücadele etmek için kullandığını ve memnuniyet verici sonuçlarla karşılaştığını anlatmıştır. Birçok kullanıcı da özellikle koltuk altı kararmaları ve lekelere karşı doktor tavsiyesiyle kullandığından bahsetmiş bulunmaktadır. Tüm bitkisel ve kimyasal ürünlerde olduğu gibi Expigment krem de doktor tavsiyesi sonrasında kullanılmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir