Evde Ek İş Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde boş zamanı olan veya para ihtiyacı için ek iş yapmak isteyenlere en kolay ve rahat ortamda yani evlerinde para kazanma yolları tavsiye edilmektedir. Evde para kazanmak için neler yapılır? Daha çok internet üzerinden çalışabilir veya el emeği göznuru işler ile ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde Para Kazandıran İşler;
1- Anket başına 12 TL Veren Siteler
Ev rahatlığında anket sitelerinden anket doldurarak para kazanabilir, bazı sitelerden de hediyeler kazanabilirsiniz. Anket başına en düşük 4-5 TL en çok 12- 15 TL gibi anketin yapıldığı alana göre değişen fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz.

2- Evde El İşi, Paketleme, Örgü Gibi El Emeği Üretimi
Evde ek gelir için diğer formülü el işi, kına paketleme, şekerleme paketleme, dantel, örgü ve ceyizlik gibi ürünleri üreten hünerli ellerinizden ek gelir elde edebilirsiniz. Birçok firma evlere paketleme vererek size para kazandırabilir veya siz birebir ceyiz ürünler satan kişiler ile görüşüp, onlar için dantel, dikiş, örgü gibi işlerde anlaşırsanız garantili bir şekilde ek gelir elde edebilirsiniz. Poşet katlama aylık 600-800TL, kutu katlama işleri kutu başına, 5-10 kuruş, boncuk işi yapılan iş başı 25 kuruş ile 1 TL arası, örgü ve dantel gibi işler tamamen anlaştığınız yer ile kararlaştırılan fiyatlardır.

3- Evde Ürün Satışı Yaparak Para Kazanmak
Avon, Herblife, Oriflame gibi birçok firmanın ürünlerini satarak kar elde etme sistemi ile ek gelir elde etmek performansınıza bağlıdır. Günümüzde birçok alanda firmalar işlerini evde çalışacak kişilere vererek kar payını paylaşıyorlar. Satılan ürünle ilgili size düşen kazanç değişkendir.

4- Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak
Yemek yapmayı seven ve birçok firma tarafından ev yemeği tercih eden firmalar için yemek yapabilir ya da anlaştığınız pastane, cafe ve benzeri yerlere poğaça, pasta, kek gibi sizi zorlamayan eğlenceli şekilde yemek pişirerek, para kazanmanız mümkün. Yapmanız gereken yemek yapmak için uygun firmayı bulup, ne kadar üretim yapacağınız konusunda anlaşmaktır. 20 kişilik yemek pişirme işi aylık 1000 TL gibi rakamlar kazanılmaktadır.

5- Makale Yazarak Para Kazanma

Zamanınızı nakite çevirmek istiyorsanız makale yazarak para kazanabilirsiniz. Detaylar için yazımızı inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Geri bildirim: Paypal Para Kazanma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir