En İyi Ücretsiz Hosting Şirketleri

En İyi Ücretsiz Hosting Şirketleri

En İyi Ücretsiz Hosting Şirketleri bir internet sitesi açmak isteyenlerin en çok araştırdığı konular arasında yer almaktadır. Genel olarak bu tür barındırma hizmeti veren kuruluşların yıllık olarak verdikleri hizmet karşılığında belirli tutarda ücretler talep ettiğini görmekteyiz. Bazı hosting şirketleri başta öğrenciler olmak üzere ilk kez bir web sitesi kuracak kişiler için ücretsiz hizmetlerde vermektedir. Eğer alan adı yani domaininiz var ise En İyi Ücretsiz Hosting Şirketleri konusuna göz atmaya başlayabilirsiniz.

Not: Eğer hostinge ücret ödemek istemiyorsanız Blogspot’u kullanabilirsiniz. Blogspot Site Uzantısı Değiştirme konulu yazımıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

000webhost

2007 yılında kurularak hosting sektörüe giriş yapan 000webhost, toplamda 14 milyon internet sitesine hizmet vermektedir. Bünyesinde yer alan hizmetlerin büyük bir kısmı ücretsiz olarak sunulmasına karşın başlangıç aşamasındaki hosting’den herhangi bir ücret almamaktadır. Ücretsiz olarak sağlanan hosting hesabının depolama alanı 15 GB olup Bandwidth kullanım oranını 100 GB’ya kadar çıkarabilmektedir.

5GBFree

En İyi Ücretsiz Hosting Şirketleri arasında yer alan 5GBFree, adından da anlaşılacağı üzere 5 GB depolama alanına sahip bir hosting paketini müşterilerine tamamen ücretsiz olarak vermektedir. Şirketin sunucularının Amerika’da olup oldukça profesyonel bir ekip tarafından kontrol edilmektedir. İster kendi alan adınız ile hosting alabilir, isterseniz de şirketin sağladığı ücretsiz alan adı hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

Hostinger

Ülkemiz içerisinde destek ekiplerinin bulunmasından dolayı En İyi Ücretsiz Hosting Şirketleri arasında yer alan Hostinger, kişilere kendi domainleri üzerinde ücretsiz olarak barındırma hizmeti sağlamakta. Eğer alan adınız yok ise sistem içerisinde yer alan birçok ücretsiz uzantı üzerinden domainde alabilirsiniz. Hostinger tarafından sağlanan ücretsiz hosting’in depolama alanı 2 GB olup bu oranın aşılması durumunda hesabın kapatıldığını hatırlatalım.

Biz.nf

En İyi Ücretsiz Hosting Şirketleri arasında belki de en güvenilir şirketlerden birisi de biz.nf’dir. Eski bir tasarıma sahip olmasına aldırış etmeyiniz. Türkçe dil desteği bulunan site içerisinde yeni bir hesap açmanız durumunda 1 GB depolama alanına sahip ücretsiz bir hosting sahibi olabilirsiniz. Listemiz içerisinde en düşük ücretsiz paketin bu şirket tarafından sağlandığını söyleyebiliriz.

Büyük projeleriniz için ücretsiz hosting almanızı kesinlikle önermiyoruz. Ziyaretçilerinizin artması durumunda depolama alanının yeterli gelmeyeceğini ve sitenize sürekli erişim engelleri uygulanacağını ekleyelim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir