En İyi Mobil Vpn Uygulamaları – En Hızlı Vpn

Vpn sizin telefonunuzun bulunulduğu yer ve ayni zamanda sunucunuzun bulunduğu yer anlamına gelir vpn değiştirilebilir yani kendinizi Amerika’da vs. ülkelerde gösterebilirsiniz.Ayriyeten yasaklı sitelere vpn ile giriş yapabilirsiniz.Peki bunu nasıl yapacaksınız.

En İyi Mobil Vpn Uygulamaları

En iyi vpn programları , en hızlı vpn programları , en iyi vpn uygulamaları:

»Opera Free VPN

Dünyanın en çok kullanılan internet tarayıcılarından biri olan Opera, limitsiz ve engelsiz internet kullanımı için Opera VPN uygulamasını yayınladı. Bu uygulama hız limitasyonları yapmadığı için rakiplerinin bir adım ötesinde bir performans sunuyor. En rahat ve kolay kullanımı ile de gönülleri fethi etmeyi başaran opera vpn ücretsiz olmasıyla da kullanıcılarına küçük bir jest sunuyor.

»Phantom Vpn

Avira Phantom VPN sayesinde Windows cihazınız veya Android sistemli akıllı telefonunuz arasındaki tüm iletişimi şifreleyerek özel iletişimlerinizin dinlenilmesini ve siber suçlulardan bilgilerinizi  çalmasını önleyebilir siniz.

VPN uygulaması ile ayrıca gerçek Adresinizi saklayabilir ve internette isimsiz şekilde dolaşabilirsiniz. Ayrıca coğrafi olarak bazı ülkelerde daraltılmış olan içeriklere ulaşabilirsiniz.

Avira Phantom VPNWindows ve Android için ücretsiz olarak sunuluyor. Halka açık güvensiz Wi-Fi kullanmanın risklerine karşın tüketiciler arasında VPN kullanımı maalesef ki düşük.

»Hola Vpn

Kullanıcılar arasında en yaygın olan uygulamalardan biridir ve daha çok android cihazlarda kullanılır.Yüksek hız ve güvenilir dns değişimi özelliği sayesinde oldukça işlevsel bir vpn.

»Süper Vpn

Adi gibi kendi de süper olan bir vpn uygulamasıdır. Diğer uygulamalara göre daha çok ülke seçeneğiniz bulunmaktadır.Süper vpn ile tek dokunuşla istediğiniz her siteye rahatlıkla girebileceksiniz.

»Zenmate Vpn

Pro versiyonu ücretli bir şekilde yayınlanan fakat deneme sürümü ücretsiz olan yeni çıkmış bir vpn uygulamasıdır.Yeni olmasına rağmen çok  fazla sayıda rağbet gören Zenmate en çok android cihazlarda kullanılır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir