En İyi Hayatta Kalma Oyunları

En İyi Hayatta Kalma Oyunları

En İyi Hayatta Kalma Oyunları son yılların en popüler oyunları arasında gösterilmekte olup her geçen gün giderek gelişmektedir. Dünya üzerinde olduğu gibi ülkemizde de popüler hale gelen oyunlar birçok oyuncu tarafından tercih edilmekte. Sayılarının her geçen gün artması ile beraber oyuncular hangi oyunun daha iyi, daha güzel ve sürükleyici olduklarını araştırmaktadırlar. Bu yazımız içerisinde En İyi Hayatta Kalma Oyunları hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Rust

Online Hayatta Kalma Oyunu olan Rust, ilk etapta oyunculara bir taş vererek bu taş ile kendilerini savunma ve hayatta kalma ikanı vermekte. Harita içerisinde öncelikle vücudunuzu koruyabilecek ekipmanlar aramalı, silahlar bularak çevrenizde bulunan düşmanlara karşı savunmalı olmalısınız. Oyunun amacı, kişilerin kendilerine ait bir üs inşa ederek bu üs içerisinde güvenilir ortam sağlamak.

Playerunknown’s Battlegrounds

PUBG olarak da adlandırılan Playerunknown’s Battlegrounds, 2017 Mart ayında çıkış yapmış olmasına rağmen Dünyanın en popüler oyunu olmayı çok kısa sürede başarmıştır. Online olarak 100 kişiden oluşan oyuncular bir uçak aracılığı ile haritanın belirli bölümlerine dağıtılmaktadır. İlk etapta herhangi bir silah ya da kıyafete sahip olmayan oyuncular, harita içerisinde yer alan evler içerisinden kendilerine ekipman bularak hayatta kalmaya çalışmaktadırlar.

7 Days to Die

En İyi Hayatta Kalma Oyunları genel olarak zombiler üzerine kuruludur. 7 Days To Die oyunu içerisinde de hayatta kalmak için zombiler ile mücadele etmek durumundasınız. Zombi olmamak için tek çareniz onları öldürmek. Gerek haritanın büyüklüğü ve çeşitliliği gerekse grafikleri bakımından en iyi oyunlar arasında yer aldığını söyleyebiliriz.

Subnautica

Bu Hayatta Kalma Oyununda ise sahip olduğunuz uzay aracı kontrolünüz dışına çıkarak sular ile kaplı bir gezegene iniş yapmaktadır. Daha önce hiç girmediğiniz yaratıklara karşı direnmeli, hayatta kalmanız gerekmektedir.

Left 4 Deat 2

Steam’ın sahibi olduğu Valve tarafından hayata geçirilen Left 4 Dead 2 oyunu da zombilere karşı kurulan bir Hayatta Kalma Oyunudur. Oyunda 4 kişilik bir ekip onlarca harita içerisinden istediğinde zombilere karşı mücadele edebilmekteler. Ekip içerisinde sizde kalan 3 kişilik boşluğu ya botlardan doldurabilir ya da online oyunculardan ekip oluşturarak tamamlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir