Mobil Telefonlar İçin Geliştirilen En İyi Uygulamalar

EN İYİ 10 ANDROİD UYGULAMASI

Bu yazımızda mobil telefonlar için geliştirilmiş olan en iyi 10 mobil uygulamayı tanıtacağız.Birbirinden kalite bu 10 uygulama ile telefonunuzun işlevselliğini arttırabilirsiniz.

EN İYİ 10 ANDROİD UYGULAMA

Şimdi geçelim en iyi android uygulamalarına…

Dropbox: Alanındaki geliştirmelere paralel olarak kendini yenileyen, geliştiren bir uygulamadır. Son zamanların en kayda değer, pratik teknolojisi ‘’Cloud computing’’ (bulut depolama)’nın en güzel kullanımlarından birisi olmayı başarmıştır.

Spotify: Universal gibi dünyaca ünlü plak şirketlerine kayıtlı olan ve seçilmiş müziklerin herhangi bir kısıtlama olmadan dinlenmesine olanak sağlayan bir uygulamadır. Müziklere; albüm adı, tarz, sanatçı, şarkı adı şeklinde arama kriterleri ile ulaşılabilmekteyiz.

Skype: Çok yüksek telefon faturaları ödemekten sıkıldıysanız eğer, Skype tam da size göre! Üstelik kullanımı son derece kolay. Size üstün ses kalitesini de vaat eden bu uygulama, sabit telefonunuzdan daha kaliteli bir hizmet sunuyor.

Whatsapp: Whatsapp’ı zaten hepiniz biliyorsunuz.Akıllı telefonların yaygınlaşması sonucu mesajlaşma uygulamaları da oldukça yaygınlaştı. Bunlardan biri olan Whatsapp  öyle tuttu ki, geçtiğimiz yıllarda bir çok ülkede en çok indirilen Android uygulamalarından birisi  oldu. İnternet üzerinden karşılıklı mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, GSM operatörlerine daha önce ödediğimiz mesaj ücretlerini azaltmanın en güzel yollarından birisi.

Pixlr: Fotoğraflarınıza efektler, çerçeveler, yazılar ekleyebileceğiniz, aynı zamanda kırpma, parlaklık, boyutlandırma, otomatik renk, kolaj oluşturma, çevirme ayarları gibi işinize yarayacak işlemleri kolayca yerine getirebileceğiniz, kapsamlı bir fotoğraf düzenleme aracıdır.

Shazam: “Bu şarkının adı neydi?” diye merak etmenize artık gerek kalmadı. Artık bu sorunun cevabını bizim için Shazam veriyor.

Twitter: Sosyal ağlar denince ilk akla gelen isimlerden olan Twitter, her geçen gün artan kullanıcı kitlesiyle hızla büyümektedir.140 karakterden oluşan metin, video ve fotoğraf paylaşımına olanak veren bir mikro blogdur.

Periscope: Twitter’ın internet üzerinden canlı yayın yapmasını sağlayan sosyal bir platformdur. Üstelik bu uygulama üzerinden yapılan canlı yayınlar, tüm kullanıcılar tarafından izlenebilmekte.

Netflix: Kullanıcılar, çevrimiçi şekilde Netflix’in arşivinde bulunan video  ve dizileri izleyebilmekte.

Messenger: Dünyanın en büyük sosyal uygulaması olan Facebook’un mesajlaşma servisidir. Facebook hesabınızdan giriş yaparak arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz ücretsiz bir android uygulamasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir