CS Go Rütbe Sistemi ve Rütbeler

Cs Go oyununa başlayacak kişilerin merak ettiği konu olan rütbe sistemini bu yazımızda açıklıyoruz. Cs  Go Nasıl rütbe atlanır konusuna da değineceğiz. CS Go rank sizin oynayış seviyenizi belirleyen değerdir. İlk rütbenize ulaşabilmek için 10 maç galip gelmeniz gerekiyor. İlk  olarak 10 maç sonrası kazanmış olduğunuz başarılar dolayısıyla rütbeniz belirlenir. İlk rütbenizi aldıktan sonra artık rütbe yükseltmeye çalışıyoruz. Rütbe arttırmak için rekabetçi modunda maç kazanmanız gerekiyor. Bireysel olarak iyi olsanız da takım halinde zafere ulaşmalısınız. Takım halinde devamlı zafere ulaşır ve bireysel olarak iyi olursanız rütbenizin arttığını göreceksiniz. Eğer rekabetçi modunda maçları kaybederseniz rütbenizde düşüş olabilir. Kısacası oynayışınızın kalitesine göre rütbeye sahip olursunuz.

 

CS Go Rütbeler 

En güzel online silah oyunlarından biri olan; cs go rütbelerini sizlerle paylaştık. Oyuna 10 maç kazandıktan sonra başarınıza göre oyunun belirlediği rütbe ile başlıyorsunuz. Cs Go Rank Sistemini etkileyen bazı faktörler şunlardır:

  • K/A/D oyun için yapmış olduğunuz öldürme, asist ve ölme gibi istatistikleriniz rütbe arttırmanıza büyük katkı sağlıyor.
  • Bomba kurma, kurulmuş bombayı etkisiz hale getirme gibi faktörlerinde etkisi oluyor.
  • Silahınızı kullanma şekliniz yani rastgele mi ateş ediyorsunuz? yoksa bilinçli bir şekilde hedefi nişan alarak mı? soruları da rütbe atlama konusunda etkin rol oynuyor.
  • Fazla etkisi olduğunu söylemek doğru olmaz ancak takım arkadaşlarınıza ateş etmenin rank sistemine etkisi olduğunu söyleyebiliriz.

 

Cs Go Rütbe Sistemi

Cs Go Rütbelerin Dağılımı

Aşağıdaki görselde görüldüğü üzere oyunda en az bulunan rütbe “The Global Elite” en çok bulunan rütbe ise “Gold Nova II” rütbesidir. Rütbeleriniz oynayış kalitenize göre gelişebilir veya gerileyebilir.

 

Sormak istediklerinizi yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz. Cs go rank sistemi için vermiş olduğumuz özet bilgiler umarım faydalı olmuştur.

İlgili Makaleler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir