CS Go Hile Kodları

Hile kodları her oyunda olduğu gibi CS Go oyununda da mevcut. CS Go hile yazısıyla elbette ki size wall hack programları değil, CS Go hile kodları vereceğiz. Bu şifreleri konsol açma kısmından nasıl girileceğini yazımızda detaylıca anlatacağız. Hilelerin kullanımına ve detaylarına geçmeden önce birkaç konuya değinmekte fayda var.

cs go hile

CS Serileri ve Hile Kodları

  • Counter Strike (1999)
  • Counter Strike: Condition Zero (2004)
  • Counter-Strike Online (2008)
  • Counter-Strike: Global Offensive (2012)

Yukarıdaki seriler Counter Strike’ nin gelişim serüveni olmakla birlikte paragraf sonunda bu serileri anlatmamızın sebebini açıklayacağız.
Valve tarafından geliştirilen Counter Strike, piyasaya ilk olarak 1999 yılında sürülmüştür. Birinci şahıs nişancı türünde olan oyun 20 yıllık geçmişe rağmen hala oynanmaya devam edilmekte.

Counter Strike 1999’dan sonra 3 farklı sürüm ile daha karşımıza çıkmıştır. Ancak popüler olan CS serisini 2012 yılında Valve kendisine ait olan oyun dağıtım platformu Steam’da oyunu çoklu oyuncuya sundu. Ve bunada CS Go uzun adıyla Counter-Strike : Global Offensive adını verdi. Grafik ayarları bakımından daha iyi bir hal alan CS:GO oyuncuların oldukça hoşuna gitti. Ücretli olarak satılmasına karşın birçok ücretsiz oyundan daha fazla dikkat çektiğini söyleyebiliriz. Makalemizin başında bazı konulara değinmiştik. Oyunlarda en çok öne çıkan üç şey oyunun oynanışı, oyunun taktikleri ve tabii ki hile kodlarıdır. CS: GO oyuncularının en çok aradığı şeylerden birisi olan hileleri aşağıda sizlere kategori kategori ayırdık. CS:GO Hile Kodları konusunda elimize geçen kodlar, oyun oynama keyfinizi kesinlikle çok daha arttıracaktır.

CS GO Hile Kodları
CS GO Hile Kodları

CS Go ve CS Komutları Aynı !

Peki biz bunları neden anlattık neden eski sürümlere değindik, bu konu hile konusu gerek varmıydı diyebilirsiniz. Evet gerek var çünkü size bir ipucu verelim, aslında oyun değişti ancak altyapı her zaman aynıydı. Yani CS 1.5’te yazılan Counter Strike hile kodları, CS Go hile kodları ile aynı çünkü altyapıları geliştirme üzerine düzenlendi.
Örneğin CS 1.6’da hile kullanmak için sv_cheats 1: yazarak hile modu aktif yapılabiliyordu. Bu kod ve birçoğu aynı şekilde CS Go hile kodları olarak kullanıp hile modunu aktif yapılabilmektedir.
Elbette ki değişen şeyler oldu yeni mapler ya da yeni özellikler geldi. İşte biz bu konuda size ekstra CS Go hile kodlarınıda yazarak dilediğiniz şekilde oyunu sizin yönlendirebilmenizi sağlayacaksız.

Kısacası : Eski bildiğiniz CS hilelerininin birçoğu CS Go hile kodları yerine geçmektedir.

Son olarak CS Go hile kodlarına geçmeden önce, Counter Strike’ın eski sürümleri en basit bilgisayarda dahi oynanabiliyordu. Yapımcı firma 2012 yılında artık bu oyunu yenileme kararı aldı. Counter Strike Global Offensive (CS GO) oyununu geliştirerek Steam oyun kütüphanesine ekledi. Dünyanın dört bir yanında bulunan CS oyuncuları artık tamamen online bir şekilde birbirleri ile mücadele edebilme imkanına sahip oldu. Tabii ki bu durumda teknik altyapı ve birçok özellikte değişerek daha üst düzey sistem gereksinimleri doğurdu. Ve tabii, daha ciddi o oldukça profesyonel oyuncularla karşılaşma imkanı arttı. Onlarla mücadele edebilmek istiyorsanız CS GO şifreleri üzerinden biraz destek alabilirsiniz.

Counter-Strike: Global Offensive hilelerini eskisi gibi değil,
Steam üzerinden yazıyoruz. Bunun içinde öncelikle CS Go konsolunu açmanız gerekir.
Eğer bu konuda bilginiz yoksa yazımızın sonunda buluna nCS Go konsolu nasıl açılır,
hile kodları nereye yazılır başlıklı paragrafı okuyabilirsiniz.
CS GO Hile Kodları
CS GO Hile Kodları

CS GO Hile Kodları 2020

CS Go hilesini konsola girdiğinizde çalışmamış olabilir bunun sebebi de CS Go hile kodları kategorilendirilmiştir. Yani bazı kodlar sadece belirli oyun modlarında çalışmaktadır.

* Bu hile kodları tüm oyun modlarında geçerlidir.

  • CS Go Rekabetçi Hile Kodları : CS GO içerisinde yer alan tüm oyun modlarında geçerli olan hile kodlarıdır. Arkadaşlarınızla, online – offline olarak oynayacağınız maçlarda kullanabileceğiz hile kodlarıdır. Kısacası CS Go ‘ nun bu hile kodlarını istediğiniz zaman yazabilirsiniz.
  • CS Go Bot Kodları : Bot kodları sadece belirli maçlarda kullanılmakla birlikte oyun moduna göre değişmektedir. Dolayısıyla bu kodları denediğinizde doğru oyun türünde olduğunuza dikkat etmelisiniz.
  • CS Go Silah Kodları :  Silah kodları her oyun türünde kullanılabilir.

cs go rekabetçi hile kodları

CS Go Rekabetçi Hile Kodları

CS Go’da her oyunun belirli bir modu vardır. Rekabetçi moduda seviyeyi esas almaktadır. Rekabetçi modu oynamak isteyen oyuncular seviyelerine göre değerlendirilir ve maça katılırlar. Buradan anlıyoruz ki oyuna katılımın ilk aşaması seviyeniz. Eğer seviyeniz ne kadar yüksek olursa o kadar iyi oyuncularla bir arada maç yaparsınız. Seviyenizi arttıran en önemli şeyde CS Go Rekabetçi modda oynadığınız oyunlardan elde etmiş olduğunuz skorlardır. Bu sebeple CS Go Rebakatçi hile kodlarıda oldukça önem taşımaktadır. Kısacası eğer üst seviyelerde rakiplerle karşılaşmak istiyorsanız ya da bulunduğunuz seviyeden daha yukarı çıkamıyorsanız Cs Go Rekabetçi hile kodlarını kullanabilirsiniz. Rekabetçi hile kodları bir program ya da illegal bir yazılımla çalıştırılmadığından Vac Ban yiyeceğinize ihtimal vermiyorum. Çünkü bu kodları Cs Go konsolu kullanarak yazmaktayız.

* Bu CS Go hile kodları yalnızca Rekabet karşı oynadığınız maçlarda geçerli olmaktadır.
* Hileleri pasif hale getirmek için “1” olarak tuşladığınız bölümü “0” ile değiştirmeniz gerekecektir.

net_graph 1 :  Bağlantı durumu ve FPS değeri izlemeyi açma.

cl_showfps 1 : FPS değerleri ekranda sol üstte yer alır.

scr_conspeed :  Konsolda daha hızlı ve daha yavaş açma özelliği kullanılır. Bu noktada kullanılabilecek en fazla değer ‘9999’ şeklindedir.

scr_centertime :  Oyunda çıkan yazıların ekranda kalma süresini belirler.

hud_centerid 1 : Hedef alınan oyuncunun nicki üzerinde yazar.

hud_fastswitch 1 : Slotta bulunan silahı hızlı seçer.

hud_deathnotice_time : Takımlarda ölen kişilerin nicklerinin ne kadar süre yazacağını belirler.

con_color : Ekran ve konsol yazılarının renklerini ayarlar.

sv_cheats 1: Server içerisinde hile kodlarının aktif olmasını sağlamak için bu kod girmelidir.

mp_limitteams 0: Oyun içinde team yani takım limit sınırlamasını kaldırır. Misalen 1 kişilik terörist 8 kişilik anti terörist takımı oluşturulabilir.

mp_autoteambalance 0: Takımlar içerisindeki dengeleme özelliği sonlandırılır.

mp_roundtime 60: Daha uzun süreli mücadele için her round süresinin 60 dakika olması sağlanır.

mp_roundtime_defuse 60: Her oyunda round süresini 60 dakika yapar.

mp_maxmoney 60000: Oyunda para limitini en yüksek 60.000 olmasını sağlar.

mp_startmoney 60000: Round-oyun başlama parasını 60.000 yapar.

mp_freezetime 0: Round başında beklenen sürenin sıfırlanmasını sağlar.

mp_buytime 9999: Satın alma(alışveriş) süresinin sınırsız olmasını sağlar. Böylelikle istediğiniz anda silah gibi ihtiyaç duyulan teçhizatlar satın alınabilir.

CS Go Rekabetçi Kodları #2

mp_buy_anywhere 1: Oyunda satın alım alanları sınırı kaldırır. Böylelikle haritanın her noktasında silah gibi teçhizat satın alımları yapılabilir.

sv_infinite_ammo 1: Mermi ve bomba stoğunu sınırsız yapar.

sv_infinite_ammo 2: Mermi ve bomba limitini sınırsız yapar. Ancak bu kodda şarjör bitiminde ‘reload’ yapılmalıdır.

ammo_grenade_limit_total 5: Aynı anda 5 farklı türde bomba satın alımı sağlar.

bot_kick: Oyunda yer alan botları öldürür.

mp_warmup_end: Antrenman yani ısınma süresin,i sona erdirir.

mp_restartgame 1: Oyunun başa alınmasını sağlar.

god: Vurulduğunda can düşmez.

cl_showpos 1: Oyunda konum ve hız grafiği açar.

Uyarı : Kodların sonunda yer alan “1” hilenin aktif olduğunu göstermektedir. Eğer yazdığınız hilelerden memnun değilseniz hile kodlarının sonuna “0” ekleyiniz. Son olarak size bir uyarı vermek istiyoruz. Yukarıda belirtmiş olduğumuz hile kodlarının tamamı denenmiş olup çalıştıkları ispat edilmiştir. Eğer denediğinizde çalışmayan kod olursa bu o hile kodunun fixlendiğini göstermektedir. Çalışmayan hile kodlarını bizlere iletişim bağlantısı üzerinden göndermenizi istiyoruz

CS Go Rekabetçi hileleri bu kadardı. Bunun dışında gözden kaçırdığımız hile kodu bulunmamaktadır. Ancak yinede eksik olduğunu düşündüğünüz hile kodları varsa bizlere yorum kısmından iletebilirsiniz. En kısa sürede listeyi güncelleriz.

CS GO Hile Kodları
CS GO Hile Kodları

CS GO Bot Kodları

CS GO içerisinde rekabetçi maçlar yapılabildiği gibi botlara karşı da mücadeleler yapılabilmektedir. Botlar ile ilgili yapılan karşılaşmalarda ise şu hile kodlarını kullanabilirsiniz;

* Bu CS Go hile kodları yalnızca botlara karşı oynadığınız maçlarda geçerli olmaktadır.
* Hileleri pasif hale getirmek için “1” olarak tuşladığınız bölümü “0” ile değiştirmeniz gerekecektir.

bot_add_t: Terörist takımına 1 adet bot ilave eder.

bot_add_ct: Anti-terörist takımına 1 adet bot ilave eder.

bot_kick: Tüm takımlara atılan botlar yok edilir.

bot_stop 1: Takımlara atılan tüm botlar hareketsiz kalır.

bot_place 1: Silahla hedef alınan noktaya bot atanır.

bot_all_weapons: Her bot silah kullanabilir.

bot_allow_grenades: Botlar el bombası kullanır.

bot_allow_machine_guns: Botlar makineli tüfek kullanır.

bot_allow_pistols: Botlar tabanca kullanır.

bot_allow_rifles: Botlar tüfek kullanır.

bot_allow_rogues: Botlar MP kullanır.

bot_allow_shotguns: Botlar pompalı kullanır.

bot_allow_snipers: Botlar AWP kullanır.

bot_allow_sub_machine_guns: Botlar SMG kullanır.

bot_kick: Tüm botlar atılır.

bot_pistols_only: Botlar sadece tabanca kullanır.

bot_knives_only: Botlar bıçak kullanır.

Uyarı : Kodların sonunda yer alan “1” hilenin aktif olduğunu göstermektedir. Eğer yazdığınız hilelerden memnun değilseniz hile kodlarının sonuna “0” ekleyiniz. Son olarak size bir uyarı vermek istiyoruz. Yukarıda belirtmiş olduğumuz hile kodlarının tamamı denenmiş olup çalıştıkları ispat edilmiştir. Eğer denediğinizde çalışmayan kod olursa bu o hile kodunun fixlendiğini göstermektedir. Çalışmayan hile kodlarını bizlere iletişim bağlantısı üzerinden göndermenizi istiyoruz.

cs go silah hilesi kodları

CS Go Silah Şifreleri #1

Bu kısımda bulunan şifreler silah ve bomba hileleri olarak ikiye ayrılmaktadır. CS Go Silah hileleri için tüm kodlar yer almakla birlikte eksik olanlar varsa yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

give weapon_m4a1_silencer : M4A1 S (SILENCER) silahı alır.

give weapon_m4a1 : Alınan silah türü : M4

give weapon_ak47 : Alınan silah türü : AK-47

give weapon_aug : Alınan silah türü : AUG silahı

give weapon_awp : Alınan silah türü : AWP silahı

give weapon_bizon : Alınan silah türü : PP-Bizon

give weapon_famas : Alınan silah türü : FAMAS

give weapon_g3sg1 : Alınan silah türü : G3SG1

give weapon_galilar : Alınan silah türü : Galil AR

give weapon_m249 : Alınan silah türü : M249

give weapon_mac10 : Alınan silah türü : MAC10

give weapon_mag7 : Alınan silah türü : Mag-7

give weapon_mp7 : Alınan silah türü : MP7

CS Go Silah Hileleri #2

give weapon_mp9 : Alınan silah türü : MP9

give weapon_negev : Alınan silah türü : Negev

give weapon_nova : Alınan silah türü : Nova

give weapon_scar20 : Alınan silah türü : SCAR-20

give weapon_sg553 : Alınan silah türü : SG553 silahı

give weapon_ssg08 : Alınan silah türü : SSG08

give weapon_ump45 : Alınan silah türü :  UMP

give weapon_xm1014 : Alınan silah türü :  XM1014

Şeklindedir. İkincil silahlar için kullanılabilecek hile kodları ise;

give weapon_deagle : Alınan silah türü : Deset Eagle

give weapon_elite : Alınan silah türü :  Çift Baretta

give weapon_fiveseven : Alınan silah türü :  Five-Seven

give weapon_glock : Alınan silah türü :  Glock-18

give weapon_hkp2000 : Alınan silah türü :  P2000

give weapon_tec9 : Alınan silah türü :  Tec-9

CS Go Silah hileleri yukarıdakilerden ibarettir aşağıda ise oyun içerisinde kullanılabilecek farklı tip bombalar bulunur.

Bu bombalar için kullanılabilecek CS GO hile kodları ise;

CS Go Bomba Şifresi

give weapon_hegrenade : El Bombası alırsınız.

give weapon_c4 : C4 bombası alırsınız.

give weapon_flashbang : Flaş Bombası alırsınız.

give weapon_incgrenade : Yanıcı Bomba alırsınız.

give weapon_molotov : Molotof alırsınız.

give weapon_smokegrenade : Sis Bombası alırsınız.

give weapon_taser : Zeus alırsınız.

CS GO Hile Kodu

CS GO Hile Kodları, bu oyuna gönül vermiş yazılımcılar tarafından özel olarak geliştirilmiştir. Hile kodlarının amacı oyunu daha eğlenceli, daha renkli hale getirmektedir. Birazdan paylaşacağımız kodlara genel olarak baktığımızda her soruna yönelik bir çözüm önerileri sunulduğunu görüyoruz. Eğer en azından bir kere bile Counter oynadıysanız çok basit hileler kullanmışsınızdır. Öncelikle hile kodlarını nasıl aktif hale getirebileceğinizden bahsetmek istiyoruz. CS GO oyununda hileleri aktif edebilmeniz için öncelikle oyun içerisinde konsol bölümünü aktif hale getirmeniz getiriyor.

CS GO Hile Nasıl Aktif Edilir?

CS GO oyun tutkunları, oyun içerisinde büyük başarılar elde edebilmek için masum da olsa ufak hile kodlarına ihtiyaç duymaktadır. Oyun içerisinde sürekli mağlup edilmekten bunaldıysanız sizlere vereceğimiz bu kodlar büyük oranda işinize yarayacaktır. CS GO Hile kodlarını aktif edebilmek için konsol bölümünü açmanız gerekiyor. Elinizde bulunan hile kodlarını ancak bu bölüm üzerinden aktif hale getirebilirsiniz. Oyun içerisinde konsol bölümü ancak ESC tuşu altında bulunan (“) işaretine basılarak açılmaktadır. Konsol bölümünü açmanız ile beraber artık hileleri tek tek yazarak oyun deneyiminizi daha renkli hale getirebilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Helal be, bu kadar kodları üşenmeden yazmanız çok güzel. Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir