Cs Go Fps Arttırma Yolları – Kesin Çözüm

Online dünyanın bizimle buluşturduğu en özel oyunlardan bir tanesi de kesinlikle Cs Go… Yeni dönemde çok daha geniş bir kitleye hitap etmeyi başaran bu özel oyunda zaman zaman cs go fps sorunu ile ilgili sıkıntılar yaşayabiliyoruz ancak fps arttırmak oldukça basit ve bunu manuel olarak yapmak da mümkün görünüyor.

Cs go fps arttırma yolları adı altında verilen listelerin büyük bir kısmında yanlış yönlendirmeler mevcut. Bu hatalı yönlendirmelerden bir tanesi de ekran kartının sıfırlanması şeklinde karşımıza çıkıyor. Bu bilgisayarınızın lehine ya da sizlerin lehine olacak bir durum değildir ve fps konusunda da sizlere yardımcı olmayacaktır. Ekran kartı ile ilgili yapmanız gereken en önemli şey görüntü ayarlarını ön ayarla yap sekmesindeki performans çubuğunu dibe dayamanız olacaktır. Yani bu göstergenin performanstan yana olması şarttır.

Cs Go Fps Arttırma Yolları

Cs go fps arttırma yolları listesinde sizlere verebileceğimiz önemli detaylardan bir tanesi de şudur… 3D ayarları yönetimi, fps artırımını her zaman güçlendirir ve bunun için ayarlar bölümünden ‘’Özelleştirilecek programı listeden seçin’’ sekmesine geçerek buradan açılır sekmede yer alan Cs Go’yu bulmamız gerekiyor. Eğer böyle bir sekme yer almıyorsa manuel olarak kendiniz de ekleyebiliyorsunuz. Buradan ilgili ayarları yapabilirsiniz ve bu ayarlardan bazıları da şu şekilde olmalıdır…

Bağlantılı optimizasyon; açık

Doku süzme; yüksek performans

Dikey senkronizasyon; kapalı

Gölgelendirici önbelleği; açık

Kenar yumuşatma; kapalı

Ortam kapatma; kapalı

Steam Ayarları Yaparak Cs Go Fps Arttırma

İlk önce Steam’ı açıyoruz ardından Ayarlar menüsüne tıklıyoruzBunun için Steam penceresinde sağ üstte bulunan Steam’e tıklayıp Ayarlar’a geliyoruz ve Arayüz seçeneğine giriyoruz. Buradaki arkadaşlarınızdan gelen bildirimleri devre dışı bırakınız.

 

Cs Go Oyun İçi Fps Ayarları

cl_crosshair_sniper_width

cl_crosshair_alpha “255”

cl_join_advertise “2”

cl_radar_always_centered “0”

cl_radar_icon_scale_min “1”

cl_teammate_colors_show “2”

r_dynamic “1”

r_drawparticles “0”

snd_mixahead “0.05”

cl_disablehtmlmotd “1”

cl_forcepreload “1”

fps max “300”

mat_queue_mode “2”

r_drawtracers_firstperson “0”

r_eyegloss “0”

r_eyemove “0”

r_eyeshift_x “0”

r_eyeshift_z “0”

r_eyesize “0”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir