Connected2.Me (C2) Anonim Bulma Yöntemi

Connecte2.me sitenin amacı beğendiniz kişilerle anonim olarak konuşmak ve sizi beğenenlerin anonim olarak sizle konuşmasıdır. Fakat konuşmanın belli bir noktaya gelmesiyle beraber anonim olarak yazan kişinin kimliğini öğrenmeyi herkes ister. Fakat connected2.me anonim kişi izin vermediği sürece size anonim olarak yazan kişini kim olduğunu görmenizi istemez. Fakat internet dünyasının uzmanları c2 anonim bulma yöntemleri geliştirmiş ve bu şekilde sizinle iletişime geçen Connected2.me anonimlerini bulabilir ve onlarla siz de anonim olarak iletişime geçebilirsiniz. Lafı daha fazla uzatmadan gelin connected2.Me anonim bulma yöntemlerine geçelim.

1)    Whatsapp Plus

Telefonunuza Wp Plus programını indirin ve sizinle connected2.Me üzerinden anonim olarak iletişime geçen gizli hayranınıza whatsapp numaranızı verin. Kuşkusuz sizin profil fotoğrafınızı görmek isteyecektir. İşte istediğimiz de tam olarak bu. O kişi sizin Whatsapp profilinize baktığı anda Whatsapp Plus’a düşmektedir ve sizde oradan size anonim olarak yazan kişiye ulaşabilirsiniz. Fakat burada dikkat etmeniz gereken en önemli kısım size anonim olarak yazan kişi hemcinsiniz olabilir ve bu durumda eğer heteroseksüel bir bireyseniz telefon numaranızın karşı taraf tarafından öğrenilmesi sizin için biraz sıkıntılı bir hale gelebilir. Fakat bu yöntem son zamanlarda etkili derecede çalışmamaktadır.

 

2)    Sohbet Etmek

Eğer size birisi anonim olarak yazıyorsa sizi beğenmiştir ve konuşmak istiyordur. Bunu kullanarak size anonim olarak yazan kişinin nereli olduğunu, nerede yaşadığını ve hangi üniversitede okuduğu hakkında bilgiler edinerek bu ve bunlara benzer bilgileri Connected2.Me arama bölümünden aratarak bir ihtimal size yazan kişiyi bulabilirsiniz. Eğer bu yöntemle bulamazsanız en azından ses atmasını ya da profil linkini paylaşmasını aksi takdirde konuşmayı keseceğinizi belirleterek eğer sizinle gerçekten konuşmak istiyorsa kim olduğunu öğrenebilirsiniz. Bu şekilde Connected2.Me anonim bulma programı kullanmanıza gere kalmayacaktır.

 

Connected2.Me anonim bulma programları henüz kesin olarak çalışmamaktadır. Her ne kadar internette c2 anonim bulma programı ve programları hakkında yazılar çıksa da net olarak söyleyebiliriz ki bu programların hepsi sizin vaktinizi boştan yere çalacaktır. Özellikle program indirmenizi veya reklamlara tıklamanızı isteyen web siteleri kesinlikle sizi kandırmak, tıkladığınız reklamlardan para kazanmak ve indirdiğiniz dosya ile bilgisayarınıza sızmak için uğraşmaktadır. Bu yüzden size anonim olarak yazan kişiyle keyifli bir sohbet geçirerek onun kendi isteği ile kim olduğunu söylemesini sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir