Clash of Clans Yaban Domuzu Binicisi Saldırı ve Savunma Taktikleri

Daha önceki bir yazımızda gelen isteklere göre bu yazımızda okuyucularımız için Clash of Clans Yaban Domuzu Binicisi Saldırı ve Savunma Taktikleri hakkında bilgiler vererek uygulanması gereken adımların neler olduğuna değineceğiz. Bilindiği üzere bu oyun bir taktik oyunu olup iyi bir sistem geliştirilmemesi durumunda sürekli kaybedilme durumları meydana gelmektedir. Oyunun en kilit askerlerinden birisi olan Yaban Domuzu Binicisi hakkında bilgiler vererek bu asker üzerinden nasıl bir saldırı ve savunma taktiği geliştirilebileceğinden bahsedeceğiz. Bu askerin üretim maliyetinin oldukça düşük olması, üretim süresinin oldukça kısa olması nedeni ile birçok oyuncu tarafından tercih edildiğini söyleyebiliriz. Bu yazımızda yukarıda da belirttiğimiz gibi Clash of Clans Yaban Domuzu Binicisi Saldırı ve Savunma Taktikleri üzerine konuşacağız.

Clash of Clans Yaban Domuzu Binicisi Saldırı Taktikleri

Yaban Domuzu ile saldırı planı kuracak kişiler öncelikle askerin üretiminden yararlanması gerekmektedir. Bu asker ile bir köye girmek isteyen kişiler oldukça fazla üretimde bulunmaları gerekmektedir. En az 15 adet üretilmesi gereken bu askerlerden savunma kulelerini yok etmesi adına göndermeye çalışıyoruz. Yaban Domuzu Binicilerini saldıktan sonra hayatta kalabilmeleri adına iyileştirme büyüsü kullanarak mümkün olduğunca en az kaybın oluşmasını sağlıyoruz. Bu askerin saldırı sırasında ilk hedefi X Topu olmalıdır. Aksi halde X Topu Yaban Domuzu Binicisinin yok edilmesine neden olacaktır.

Clash of Clans Yaban Domuzu Binicisi Savunma Taktikleri

Clans of Clans Yaban Domuzu Binicisi daha çok saldırı alanında kullanılan bir asker olarak gösterilmekte. Oldukça fazla hasar veren bu asker, saldırıya maruz kalma durumunda da en çok hasar alan asker olarak gösterilmekte. Savunma sırasında bu askerin gücünden yararlanmak isteyen oyuncular öncelikle savunma taktiklerini çok iyi bir şekilde oluşturmaları gerekmekte. Yaban Domuzu Binicisi etrafında X Topu, Havan, Cehennem Kulesi, Sihirbaz Kulesi gibi yerleşimler kurarak üzerine gelen saldırılar sırasında çevresini yok edebilecek oluşumların bulunması gerekmektedir. Bu ekipmanlar ile Yaban Domuzu Binicisi bir araya gelmesi durumunda bir saldırı patlaması yaşanacağını, size karşı yapılan saldırının kayıpsız atlatılabileceğini belirtmek istiyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir